Kategorie
Uncategorized

Ile kosztują korepetycje z angielskiego?

Nauka języka angielskiego towarzyszy nam już od najmłodszych lat. Często pierwsze zajęcia dotyczące nauki tego języka obcego pojawiają już się w pierwszych klasach szkoły podstawowej.

Obecnie wiele osób decyduje się na intensywną naukę języka angielskiego, ze względu na liczne korzyści, jakie niesie taka umiejętność. Zastanawiasz się pewnie, ile kosztują korepetycje z angielskiego. Odpowiedź na to pytanie odnajdziesz w tym artykule.

Ile kosztują korepetycje z języka angielskiego?

Uczestnictwo w dodatkowych lekcjach z języka angielskiego jest bardzo powszechne w przypadku licealistów i studentów. Zajęcia pomagają w przygotowaniu do egzaminu maturalnego, ale także innych testów i sprawdzianów. Niestety nauka angielskiego w szkole średniej pozostawia często wiele do życzenia ze względu an różnorodny poziom uczniów. Języki obce to umiejętność, która przyswajana jest w bardzo indywidualny sposób. Jedna osoba może radzić sobie znacznie szybciej od drugiej, co często sprawia, że nauka w tak dużych grupach, jak szkolna klasa nie będzie efektywna. Czy oznacza to, że uczeń, który potrzebuje więcej czasu, jest mniej zdolny? Absolutnie nie – często wystarczy opracować indywidualny program nauczania i poświęcić trochę więcej czasu na naukę materiału, aby zdobywać kolejne umiejętności.

Nauka języka angielskiego cieszy się również dużą popularnością wśród dorosłych, którzy w ten sposób chcą poszerzyć swoje kompetencje zawodowe, a także cieszyć się podróżami zagranicznymi. Nauka języka okazuje się przydatna niezależnie od wieku, zainteresowań czy ścieżki zawodowej. Pomaga w zawiązywaniu nowych umiejętności, poznawaniu lokalnych kultur oraz kuchni, a także odwiedzaniu mniej znanych miejsc. To również możliwość oglądania filmów i czytania książek w oryginalnym wydaniu. Możliwości wykorzystania języków obcych są niezliczone, aby to jednak zrobić, konieczna jest jednak nauka, która wymaga często wielu poświęceń i systematycznej pracy. Wiele osób zastanawia się, jaka jest cena korepetycji z angielskiego i gdzie znaleźć godnego polecenia nauczyciela.

Korepetycje z angielskiego - ile kosztują?

Wiele osób zastanawia się nad sposobem nauki języka obcego. Wśród ciekawych propozycji wyróżnić można na pewno grupowy kurs językowy, indywidualne korepetycje, zajęcia online czy różne interaktywne kursy językowe, które znaleźć można w internecie. Ile kosztują korepetycje z języka angielskiego? Cena takich zajęć może być bardzo zróżnicowana, biorąc pod uwagę różne czynniki. Do najdroższych z pewnością zaliczyć można indywidualne lekcje z nauczycielem, zarówno prywatnie, jak i w szkole językowej. Godzina lekcyjna może być tutaj rozumiana jako 60 lub 45 minut. Koszt takich lekcji może różnić się w granicach od 50 do nawet 80 zł za godzinę. Jeżeli chcesz nadrobić zaległości lub liczysz na szybkie rezultaty, konieczny będzie wybór doświadczonego nauczyciela, a co za tym idzie – również większe wydatki.

Korzystniejszym rozwiązaniem jest wybór grupowych zajęć. W tym przypadku płatność uiszcza się za semestr lub cały rok nauki. Bardzo często można również otrzymać atrakcyjne raty. Liczebność grup nie jest duża i wynosi ona zazwyczaj od 4 do 10 osób, co pozwala na doskonalenie wielu umiejętności praktycznych. Zajęcia grupowe ze względu na kilkuosobową grupę wychodzą znacznie taniej niż indywidualne spotkania z nauczycielem. Ceny kursów są jednak bardzo różne – wszystko zależy od dni i godzin spotkań, te wieczorne mogą być nieznacznie droższe od przedpołudniowych. W szkole językowej można być jednak pewnym tego, że odnajdzie się grupy o odpowiednim poziomie zaawansowania, a także dopasuje godziny samych lekcji. Ostatnią z opcji jest decyzja o podjęciu kursu online z lektorem lub zapisanie się na platformę learningową, która umożliwia poszerzanie umiejętności. Te opcje mogą być zarówno dość kosztowne, jak i bardzo korzystne cenowo. Wszystko zależy od zakresu materiału, który udostępniają kursy.

Kurs języka angielskiego - Metropolitan School

Wesz już, jak ważna jest nauka języka angielskiego i jak wiele korzyści daje w życiu codziennym oraz zawodowym. Kolejnym krokiem jest wybór najkorzystniejszego cenowo rozwiązania, które pozwoli przyswoić wszystkie potrzebne informacje. Powyżej przedstawione najpopularniejsze rozwiązania nauki – korepetycje indywidualne, zajęcia indywidualne oraz grupowe, oraz kursy online. Każde z nich z pewnością odnaleźć można w korzystnych cenach. Warto zwrócić również uwagę na doświadczenie oraz umiejętności samego lektora – czasami wyższa cena będzie bardzo korzystna, jeżeli zyskamy w ten sposób doskonałego nauczyciela, który będzie umieć przekazać nawet trudny materiał dotyczący gramatyki. Nasza szkoła językowa oferuje różnorodne zajęcia z języka angielskiego w różnym przedziale wiekowym, od młodszych dzieci po dorosłych. Cena korepetycji z angielskiego nie musi być wysoka. Sprawdź cennik i zapytaj o szczegóły dotyczące lekcji. Odpowiemy na wszystkie pytania i zaproponujemy najlepszy kurs językowy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *