Kurs języka niemieckiego dla firm

Kompetencje językowe są bardzo ważne w biznesie, niezależnie od stanowiska. To naturalne, że przy kontraktach międzynarodowych dochodzi do wymiany doświadczeń, opinii oraz innych informacji w języku obcym. Jeśli firma funkcjonuje na rynku niemieckim, to również na tym powinna być oparta komunikacja. Z punktu widzenia przedsiębiorcy zdecydowanie najlepiej byłoby, gdyby pracownicy mogli bez barier porozumiewać się w tym języku. Celem poszerzenia umiejętności językowych organizujemy profesjonalny kurs języka niemieckiego dla firm. To wygodna forma dla całych grup pracowników, którzy na co dzień muszą porozumiewać się z kontrahentami i klientami z innych krajów, w tym również z Niemiec, ale nie tylko. Wszędzie tam, gdzie pojawia się język niemiecki, nasi kursanci mogą w praktyce wykorzystać umiejętności zdobyte na kursie. Lekcje języka niemieckiego dla firm skupiają się przede wszystkim na praktycznych umiejętnościach językowych, co procentuje w przyszłości.

Profesjonalne lekcje języka niemieckiego dla firm

Nauka języków obcych zazwyczaj dorosłym kojarzy się jeszcze ze szkolnymi zajęciami, na których często pozyskiwanie nowych umiejętności było po prostu nudne. Niestety wciąż powszechny jest starodawny model nauki, w którym większość materiału przerabia się w teorii, a nie w praktyce. W ramach nowoczesnego kursu języka niemieckiego dla firm zdecydowanie przełamujemy takie techniki, otwierając przed kursantami nową drogę pozyskania lepszych umiejętności językowych. Stawiamy głównie na praktykę, ponieważ wiemy, że tylko tak można skutecznie uczyć się języka. Tym samym podczas nauki niemieckiego dla firm uczestnicy mają okazję dokładnie zaznajomić się z językiem, osłuchać się z wymową, a następnie próbować ją powtarzać. Nie pomijamy zasad gramatycznych, ale jednocześnie przedstawiamy je w bardzo przystępny sposób, tak aby nie przerażały już na samym początku.

Kurs języka niemieckiego dla firm - nauka i praktyka

Na różnorodnych stanowiskach znajomość języka obcego prędzej czy później może okazać się bardzo przydatna. Jednak nawet jeśli pracownik w danym momencie nie jest w stanie na obiecującym poziomie prowadzić konwersacji w języku niemieckim, nie oznacza to, że nie może takich kompetencji zyskać. Jako profesjonalna szkoła językowa z dużym doświadczeniem prowadzimy lekcje języka niemieckiego dla firm, dostosowane do potrzeb pracowników. Wiemy, jakich zwrotów używa się w biznesie i co jest szczególnie ważne w komunikacji na tym polu. Dzięki temu jesteśmy w stanie dokładnie dopasować program nauki, tak aby był on po prostu przydatny dla kursantów. Przy naszej pomocy mogą oni przełamać ewentualną barierę językową, ponieważ stawiamy na otwartość. Im więcej posługujemy się danym językiem, tym lepiej nam to wychodzi. Jest to jedna z najważniejszych zasad, o której zawsze przypominamy podczas nauki niemieckiego dla firm.

Nauka niemieckiego dla firm - wygodna forma dla pracowników

W dzisiejszych czasach możliwości nauki jest naprawdę dużo. Pozyskiwanie nowych umiejętności na tym polu ułatwiają również nowoczesne technologie. Dzięki nim nie musimy się już spotykać realnie twarzą w twarz, aby przeprowadzić lekcje języka niemieckiego. Dla firm spotkania online są szczególnie wygodnym rozwiązaniem. Z uwagi na napięty grafik związany z pracą zawodową, dojazdy na miejsce spotkań mogłyby być kłopotliwe. Zatem nasi lektorzy prowadzą lekcje online, podczas których planowo realizują program kursu. To duża wygoda dla uczestników zajęć, mogących uczęszczać na spotkania nie ruszając się z własnego domu.

Formularz zgłoszeniowy