Tłumaczenia dokumentów samochodowych

Tłumaczenie jest uwierzytelnione

Sprowadzanie samochodów z zagranicy to wśród Polaków wciąż popularna metoda na zakup dobrego i stosunkowo taniego samochodu. Taka decyzja często wiąże się jednak z koniecznością przetłumaczenia wszystkich dokumentów pojazdu, aby móc go zarejestrować w urzędzie do legalnego poruszania się po drogach oraz do ubezpieczenia OC. I tutaj przyda się tłumacz dokumentów samochodowych.

Tłumaczenia dokumentów samochodowych są tłumaczeniami uwierzytelnionymi. Oznacza to, że musi zostać sporządzone przez tłumacza przysięgłego i posiadać stosowne pieczątki oraz podpisy. Dokumenty samochodowe same w sobie posiadają moc prawną, więc również ich tłumaczenie musi taką moc posiadać, aby złożyć je w urzędzie rejestrującym pojazd.

Tłumaczymy z wielu języków

Tłumaczenia samochodowe prowadzimy w najpopularniejszych językach – angielskim, niemieckim, rosyjskim, włoskim, francuskim, hiszpańskim, niderlandzkim. Ale pracujemy również ze wszystkimi innymi językami świata. Biuro tłumaczeń Metropolitan School dołoży wszelkich starań, aby przetłumaczyć dokumenty z pożądanego języka.

Tłumaczenia dokumentów samochodowych online

Tłumaczenia papierów samochodowych wykonujemy również w trybie online. Wystarczy, że wyślesz nam zeskanowane dokumenty, a specjaliści Metropolitan School zajmą się resztą. Przetłumaczone i uwierzytelnione dokumenty odeślemy Ci pocztą tradycyjną lub przesyłką kurierską.

Najczęściej tłumaczymy

  • umowy kupna-sprzedaży lub faktury
  • karty pojazdu
  • dowody rejestracyjne
  • świadectwa homologacji
  • świadectwa odprawy celnej
  • polisy ubezpieczeniowe
Formularz zgłoszeniowy