Korepetycje w Metropolitan School

Korepetycje językowe

W Metropolitan School poza standardowymi kursami języków obcych, kursami specjalistycznymi i biznesowymi, prowadzimy również korepetycje z języków:

Oferta dedykowana jest uczniom szkół podstawowych, liceów, techników oraz studentom, którzy chcą poprawić swoją wiedzę, poznać nowe słownictwo, zwroty lub stawiają na maksymalną częstotliwość ćwiczeń.

W Metropolitan School prowadzimy też kursy przygotowujące do egzaminów maturalnych z wyżej wymienionych języków na poziomie podstawowym i zaawansowanym. Nasza oferta skupia się też na przygotowaniu kursanta do międzynarodowej certyfikacji językowej. 

Nie musisz przygotowywać się do egzaminów samodzielnie. Zaufaj naszemu wieloletniemu doświadczeniu i zwiększ swoje szanse na sukces. Przygotujemy Ciebie lub Twoje dziecko skutecznie do egzaminu lub po prostu pomożemy w nauce języka.

Ofertę dopasujemy do Twoich potrzeb.

Lektorzy Metropolitan School prowadzący kursy korepetycyjne to wykwalifikowani specjaliści, posiadający ogromne doświadczenie w pracy z młodzieżą szkolną i studentami.

Doskonale wiemy z jakimi problemami borykają się uczniowie. Do każdego kursanta podchodzimy indywidualnie, aby jak najlepiej poznać jego potrzeby i na tej podstawie dopasować program korepetycji.

Posiadamy autorskie materiały dydaktyczne, a zajęcia prowadzimy z wykorzystaniem najlepszych metod nauczania.

Co więcej, nasi lektorzy stale podnoszą swoje kwalifikacje metodyczne, by jak najlepiej uczyć języka naszych kursantów.

Prowadzimy korepetycje w każdym języku