Korepetycje w Metropolitan School

Korepetycje językowe

W Metropolitan School poza standardowymi kursami języków obcych, kursami specjalistycznymi i biznesowymi, prowadzimy również korepetycje z języków:

Oferta dedykowana jest uczniom szkół podstawowych, liceów, techników oraz studentom, którzy chcą poprawić swoją wiedzę, poznać nowe słownictwo, zwroty lub stawiają na maksymalną częstotliwość ćwiczeń.

W Metropolitan School prowadzimy też kursy przygotowujące do egzaminów maturalnych z wyżej wymienionych języków na poziomie podstawowym i zaawansowanym. Nasza oferta skupia się też na przygotowaniu kursanta do międzynarodowej certyfikacji językowej. 

Kiedy warto skorzystać z korepetycji z języków obcych?

Nie musisz przygotowywać się do egzaminów samodzielnie. Zaufaj naszemu wieloletniemu doświadczeniu i zwiększ swoje szanse na sukces. Przygotujemy Ciebie lub Twoje dziecko skutecznie do egzaminu lub po prostu pomożemy w nauce języka.

Ofertę dopasujemy do Twoich potrzeb – niezależnie od tego, na jakim jesteś poziomie i na rozwijaniu których kompetencji chcesz się szczególnie skupić. Korepetycje z języków obcych to doskonały wybór, jeśli potrzebujesz zmaksymalizować efekty swojej nauki dzięki indywidualnym zajęciom z doświadczonym lektorem. Mogą służyć wytłumaczeniu niezrozumiałych dla ucznia zagadnień, jak również poszerzać wiedzę najbardziej zapalonych językowych pasjonatów.

Korepetycje językowe stwarzają ponadto mnóstwo okazji do utrwalania opanowanego materiału. Dzięki temu na dłużej zostanie on w Twojej pamięci. Jeśli zależy Ci na takich korzyściach, korepetycje z języków obcych są dla Ciebie!

Chcesz opanować język obcy? Korepetycje w naszej szkole to oferta stworzona dla Ciebie

Lektorzy Metropolitan School prowadzący kursy korepetycyjne to wykwalifikowani specjaliści, posiadający ogromne doświadczenie w pracy z młodzieżą szkolną i studentami.

Doskonale wiemy z jakimi problemami borykają się uczniowie. Do każdego kursanta podchodzimy indywidualnie, aby jak najlepiej poznać jego potrzeby i na tej podstawie dopasować program korepetycji. Dzięki temu zajęcia mają szansę przynieść jak najlepsze rezultaty. 

Posiadamy autorskie materiały dydaktyczne, a zajęcia prowadzimy z wykorzystaniem najlepszych metod nauczania. Stawiamy na sprawdzone oraz nowoczesne sposoby przekazywania wiedzy, doskonale wiedząc, które z nich sprawdzą się w danym przypadku. Dzięki temu prowadzone przez nas korepetycje językowe nigdy nie są monotonne i przynoszą oczekiwane rezultaty.

Co więcej, nasi lektorzy stale podnoszą swoje kwalifikacje metodyczne, by jak najlepiej uczyć języka naszych kursantów.

Jak wyglądają korepetycje językowe prowadzone w naszej szkole?

Korepetycje z języków obcych to zajęcia skrojone na miarę indywidualnych potrzeb – rozwijamy na nich te kompetencje, na których zależy Ci najbardziej, nie pomijając jednak żadnej z nich. Dokładamy wszelkich starań, aby oferowane zajęcia były zarówno merytoryczne, ciekawe, jak i angażujące – wierzymy, że wówczas nauka przynosi najlepsze rezultaty.

Korepetycje językowe mogą odbywać się zarówno stacjonarnie, jak i online. W związku z tym nie musisz się przejmować niewielką ilością czasu wolnego – każdego języka nauczysz się wygodnie z domowej kanapy dzięki doświadczeniu oraz zaangażowaniu naszych lektorów.

Korepetycje z języków obcych w przyjaznej atmosferze

Doskonale wiemy, jak trudno jest niekiedy odważyć się na konwersację w języku obcym. Na naszych korepetycjach stawiamy więc na rozwijanie wszystkich kompetencji językowych, w tym mówienia. Dzięki temu kursanci mogą nabrać pewności siebie w przyjaznej atmosferze, w której mają pewność, że zawsze zostaną zrozumiani.

Nasza kadra lektorska odznacza się profesjonalnym podejściem, dostosowanym do wieku ucznia i uwzględniającym jego potrzeby. To właśnie sprawia, że kursanci z radością uczestniczą w korepetycjach językowych oraz chętnie wracają do nas w nowym roku szkolnym!

Chcesz dobrze poznać język obcy? Korepetycje w Metropolitan School z pewnością spełnią Twoje oczekiwania!

Prowadzimy korepetycje w każdym języku