Kurs języka hiszpańskiego w Opolu

Kurs języka hiszpańskiego w Opolu

Hiszpański to język bardzo melodyjny, posiadający piękne brzmienie i stosunkowo prosty w nauce.

Od wielu lat język hiszpański cieszy się ogromną popularnością wśród osób w różnym wieku, chcących wiązać z nim przyszłość zawodową lub uczących się go z czystej ciekawości. Równie dużą popularnością cieszą się kursy języka hiszpańskiego w Opolu. Prowadzimy liczne grupy hiszpańskiego, w których uczymy również elementów biznesowych czy specjalistycznych. 

Kursy języka hiszpańskiego w Opolu to ponadto korepetycje dla uczniów i studentów oraz lekcje przygotowujące do międzynarodowych certyfikacji.

Indywidualny kurs języka hiszpańskiego

Indywidualne zajęcia to cieszący się ogromnym zainteresowaniem punkt oferty dydaktycznej Metropolitan School. Dotyczy to również indywidualnego kursu języka hiszpańskiego w Opolu. Forma indywidualnych spotkań pozwala lektorowi w najlepszy możliwy sposób poznać potrzeby swojego ucznia, dopasować tok nauki, wybrać niezbędne materiały i określić metody pracy. 

Kurs indywidualny to również odpowiednio dopasowane tempo. Taki rodzaj kursu pozwala kursantowi osiągnąć maksimum korzyści w najkrótszym czasie!

Hiszpański w biznesie

Marzy Ci się praca w Hiszpanii lub praca, w której znajomość języka hiszpańskiego jest ważnym elementem?

To świetnie! Znajomość języka hiszpańskiego w stopniu przynajmniej komunikatywnym będzie świetnym wstępem, ale myśląc o kursie doszkalającym warto zwrócić uwagę na kwestie biznesowe i zawodowe.

Decydując się na biznesowy kurs języka hiszpańskiego w Opolu w Metropolitan School stawiasz na rozwój w zakresie specjalistycznego słownictwa, zwrotów, wyrażeń i formalnych metod komunikacji.

Kurs maturalny z hiszpańskiego

Coraz więcej kierunków studiów wymaga znajomości języka obcego innego niż angielski. Czemu więc nie język hiszpański?

Jeżeli chcesz przystąpić do egzaminu maturalnego z języka hiszpańskiego na terenie Opola na poziomie podstawowym lub rozszerzonym i zdobyć upragnione 100%, dodatkowe wsparcie będzie niezbędne. W ofercie naszej szkoły posiadamy kurs przygotowawczy do matury z języka hiszpańskiego w Opolu, w którym stawiamy na indywidualne podejście do aktualnego stanu wiedzy naszego kursanta.

Tok nauki dopasowujemy do potrzeb ucznia i wspólnie decydujemy, na co zwrócić szczególną uwagę.

Certyfikaty znajomości języka hiszpańskiego

W Metropolitan School przygotowujemy naszych kursantów do międzynarodowej certyfikacji językowej.

W przypadku języka hiszpańskiego uczymy do certyfikacji DELE, wydawanego przez Instytut Cervantesa i Uniwersytet w Salamance.

Kurs przygotowawczy dotyczy certyfikatów na poziomach A1, A2, B1, B2, C1, C2.

Poznaj inne kursy językowe w Opolu

Kompetencje językowe zdecydowanie są jednymi z najczęściej wykorzystywanych nie tylko w celach zawodowych, ale również prywatnych. Dzięki nim możliwe jest swobodne porozumiewanie się poza granicami kraju, co z pewnością stanowi istotne ułatwienie w nawiązywaniu nowych znajomości oraz poznawaniu odległych zakątków świata. Z oczywistych względów umiejętność porozumiewania się w języku obcym wpływa także na znaczną poprawę swojej pozycji na rynku pracy – posiadając rozbudowane kompetencje na tym polu, można odpowiednio zaprezentować się pracodawcy, tym samym zwiększając szanse na zatrudnienie.

Jednak, aby korzystać z takiej możliwości, trzeba najpierw podjąć skuteczną naukę języka hiszpańskiego. W Metropolitan School doskonale zdajemy sobie sprawę z wagi rozbudowanych kompetencji językowych na co dzień. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby odpowiednio przygotować wszystkich zainteresowanych kursantów do samodzielnego posługiwania się językiem obcym. Hiszpański jest w tym zakresie szczególnie przydatny – nie dość, że stanowi bardzo często używany język na wyjazdach, to jeszcze odgrywa duże znaczenie na gruncie zawodowym. Obecnie przecież coraz częściej poszukuje się wykwalifikowanych specjalistów, którzy oprócz kompetencji niezbędnych w danej branży, umieją także porozumiewać się z osobami z innych krajów. Profesjonalny kurs języka hiszpańskiego umożliwia skuteczne nabycie tej umiejętności, zatem jak najbardziej warto skorzystać z prezentowanej możliwości. Swoją ofertę w tym zakresie kierujemy do wszystkich zainteresowanych taką formą rozwoju.

Skuteczne poszerzanie swoich kompetencji językowych jest ważne w wielu sytuacjach. Oczywiście, przydaje się w życiu prywatnym, kiedy to zachodzi konieczność posługiwania się językiem hiszpańskim w codziennych sytuacjach. Nie da się jednak ukryć, że ten aspekt ma znaczenie również kontekście zawodowym. W końcu w wielu branżach przydaje się swobodna komunikacja w obcym języku. Najczęściej jest to spowodowane koniecznością nawiązywania kontaktów z zagranicznymi kontrahentami lub rozwojem biznesu na zagranicznych rynkach.

Nie da się prowadzić takich działań bez ukończenia odpowiedniego kursu językowego, najlepiej w formie stacjonarnej na terenie Opola. Hiszpański to język, który coraz częściej wykorzystywany jest w sytuacjach biznesowych. Z tego względu warto zawczasu zadbać o posiadanie odpowiednich kompetencji w tym zakresie. Wsparcie naszych nauczycieli jest tutaj niezbędne do zachowania ciągłości nauki. Co ważne, wszyscy lektorzy prowadzący kursy stosują praktyczne i skuteczne metody, dzięki którym nabywanie umiejętności w ramach nowego języka przychodzi kursantom bardzo naturalnie. Nie ma tu miejsca na wymuszone powtarzanie formuł czy zwrotów – najlepsze użycie języka to użycie aktywne. Kursy języka hiszpańskiego w Opolu od podstaw dostępne w Metropolitan School skierowane są zarówno do osób prywatnych, jak i firm chcących podnieść kompetencje językowe swoich pracowników.

Formularz zgłoszeniowy