Kursy językowe w Opolu

Standard
Naucz się języka w formie, która będzie Ci odpowiadać!
Business
Nauka języka niezbędnego w Twojej pracy!
Specjalistyczne
Pracujesz w specyficznej branży? Pomożemy Ci!
Korepetycje
Pomożemy Ci poprawić oceny i zwiększymy Twoją wiedzę!
Egzaminy
Pomożemy w nauce i przygotowaniach!
Online
Wszystkie zajęcia prowadzimy również w trybie online!

Kurs językowy STANDARD

Standardowe kursy językowe odbywają się w ramach zajęć grupowych lub w formie indywidualnej na specjalnie życzenie kursanta. Zależy nam na jak największym zaangażowaniu kursanta w zajęcia, a nasi lektorzy chcą poświęcać Wam jak największą uwagę. Dlatego zajęcia grupowe odbywają się w zespołach od 2 do maksymalnie 4 osób. W Metropolitan School to grupa decyduje, jak często będziemy spotykać się na zajęciach.

W Metropolitan School prowadzimy również zajęcia indywidualne, na specjalne życzenie klienta. Takie zajęcia mogą się odbywać stacjonarnie w naszej szkolenie lub online na wybranej platformie.

Najważniejszym wyróżnikiem działalności naszej szkoły są spotkania indywidualne, co jest odpowiedzią na Wasze zapytania i potrzeby.

Kursy standardowe obejmują wszystkie grupy wiekowe. Uczymy dzieci w wieku żłobkowym, przedszkolnym oraz szkolnym, młodzież, studentów, osoby dorosłe oraz seniorów.

Kurs językowy BUSINESSw Opolu

Kursy business skierowane są do pracowników lub osób dopiero zaczynających pracę w wymagających sektorach gospodarki i branżach specjalistycznych. W Metropolitan School ofertę takich kursów przygotowujemy “na miarę”, zgodnie z oczekiwaniami kursanta, o których rozmawiamy przy pierwszym spotkaniu. W oparciu o te potrzeby nasi lektorzy przygotowują dedykowane materiały i prowadzą zajęcia w takim tempie, aby kursant osiągnął satysfakcjonujący poziom biegłości językowej w optymalnym czasie. W trakcie lekcji skupiamy się na słownictwie, zwrotach i codziennym funkcjonowaniu w danej branży.

Zajęcia w segmencie Business to również pomoc w przygotowaniu obcojęzycznych dokumentów CV, przemówień, maili oraz rozmów kwalifikacyjnych.

Kurs językowy SPECJALISTYCZNY - Opole

Metropolitan School w ofercie kursów specjalistycznych skupia się na poszczególnych branżach: prawo, finanse, księgowość, handel, IT, inżynieria, architektura, budownictwo, hydraulika, logistyka, rolnictwo, medycyna, farmaceutyka, fizjoterapia, kosmetyka (tzw. Branża Beauty), fryzjerstwo, hotelarstwo, opieka (również wyjazdy za granicę typu Au Pair), jak również opieka nad osobami starszymi.

Ten rodzaj kursów również przygotowywany jest w oparciu o wcześniejszą rozmowę z kursantem. Lektorzy dobierają tryb nauki i przygotowują dedykowane materiały dydaktyczne.

Korepetycje w Opolu

Masz problem z językiem obcym w szkole lub na studiach? Sięgnij po pomoc doświadczonych korepetytorów! W Metropolitan School wspólnie prześledzimy Twój materiał, powiemy na jakich elementach powinieneś się skupić, dostarczymy Ci materiały pomocnicze i wyprowadzimy na prostą. Pomagamy przy pisaniu prac domowych i wypracowaniach z każdego języka obcego. Oczywiście nie napiszemy tego za Ciebie, ale na pewno dobrze Cię poprowadzimy!

Przygotowanie do egzaminów na terenie Opola

W Metropolitan School wiemy, jak ważną rolę w dzisiejszym świecie pełnią państwowe i międzynarodowe egzaminy językowe. Nasi lektorzy chętnie pomogą Ci w nauce i przygotowaniach. Wskażemy Ci drogę, która w najkrótszym możliwym czasie pozwoli Ci przyswoić jak najwięcej materiału. Podpowiemy, jak w praktyce wygląda taki egzamin, jakich “pułapek” oczekiwać i na jakich aspektach danego języka należy się skupić.

Naszych kursantów uczymy również do egzaminów wstępnych na studia oraz obcojęzycznych egzaminów zawodowych.

Pomożemy Ci w przygotowaniach do:

Metropolitan School posiada również w swojej ofercie dydaktycznej program nauki do egzaminu CELPIP, który jest egzaminem wymaganym do otrzymania stałego pobytu w Kanadzie.