Tłumaczenia przysięgłe

Tłumaczenia wykonują wykwalifikowani specjaliści

Tłumaczenia przysięgłe, inaczej nazywane tłumaczeniami uwierzytelnionymi, kojarzymy z tłumaczeniem ważnych dokumentów. Słusznie, bo tłumaczenia uwierzytelnionego wymagają przekłady świadectw, dyplomów, zaświadczeń, certyfikatów – praktycznie wszystkich dokumentów, opatrzonych pieczęcią instytucji wydającej dokument.

Przygotowaniem tłumaczenia przysięgłego zajmą się nasi specjaliści, posiadający odpowiednie uprawnienia i którzy są wpisani do rejestru tłumaczy przysięgłych Ministerstwa Sprawiedliwości. Przetłumaczone dokumenty opatrzone są pieczęcią i podpisem tłumacza.

Przekłady w wielu językach

Dokumenty wymagające pracy tłumacza przysięgłego przekładamy na język polski z najpopularniejszych języków – angielskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego, hiszpańskiego, rosyjskiego, niderlandzkiego oraz wszystkich innych języków.

Zapewniamy pełną poufność przekazanych przez Ciebie dokumentów. Gwarantujemy szybki czas realizacji, poprzedzony darmową i fachową wyceną.

Tłumaczenia przysięgłe — szybkie i terminowe usługi

Mamy świadomość, że w obecnym tempie życia wielu osobom może spieszyć się z wykonywaniem swoich zadań i załatwianiem różnych spraw. Dlatego też nasze tłumaczenia są wykonywane nie tylko w niezwykle perfekcyjny sposób, ale również w stosunkowo krótkim czasie. Nasze usługi to bowiem połączenie najwyższej jakości z szybką realizacją. Tym samym nasi klienci mają gwarancję otrzymania tłumaczenia niemalże natychmiast, co pozwoli zaoszczędzić im sporo czasu.

Tłumaczenie uwierzytelnione — profesjonalizm i doświadczenie

Nasi tłumacze przysięgli to osoby, które cechują się przede wszystkim profesjonalnym podejściem do każdego zlecenia. Mamy świadomość, że każdy klient jest inny i posiada inne potrzeby. Dlatego też do każdego zadania podchodzimy indywidualnie i w niezwykle rzetelny sposób. Nasi tłumacze przysięgli na rynku funkcjonują już naprawdę długi czas. Pozwoliło im to zdobyć niezbędne doświadczenie oraz wiedzę, które chętnie wykorzystują podczas pracy z naszymi klientami.

Wycena i tłumaczenie w formie online

Nie musimy umawiać się na spotkanie. Metropolitan School oferuje tłumaczenia przysięgłe w formie online, dzięki czemu wystarczy, że wyślesz nam zeskanowane dokumenty pocztą elektroniczną. Zaznaczamy jednak, że w przypadku formy online, tłumacz będzie musiał dodać klauzulę, w której zawrze informację, że tłumaczenie wykonano na podstawie tekstu niesygnowanego.

Przetłumaczone treści odeślemy w wybrany przez Ciebie sposób – pocztą tradycyjną lub przesyłką kurierską.

Jakie dokumenty tłumaczymy?

  • dokumenty urzędowe i sądowe
  • akty notarialne
  • akty stanu cywilnego
  • świadectwa pracy i świadectwa szkolne
  • certyfikaty i zaświadczenia

Uwierzytelnione tłumaczenie — dlaczego warto nam zaufać?

Tłumaczenie uwierzytelnione wymaga przede wszystkim najwyższego profesjonalizmu oraz rzetelnego podejścia do sprawy. Dlatego też warto zaufać naszej usłudze tłumaczenia uwierzytelnionego, które cieszy się niezwykle dużym zaufaniem klientów. Rozpoczynając z nami współpracę każdy może mieć pewność, że trafi na człowieka, który swoją pracę traktuje jako pasję. Co ważne, nasi tłumacze przysięgli cały czas się rozwijają. Biorą udział w licznych kursach i szkoleniach, co pozwala jeszcze bardziej podnieść jakość naszych usług.

Tłumaczenia przysięgłe — cena

Osoby, które decydują się na skorzystanie z usług tłumaczy przysięgłych najczęściej obawiają się zaporowych kosztów. Nasza firma to jednak przede wszystkim uczciwe podejście do klienta. Dlatego też każdy, kto skorzysta z naszych usług może liczyć na bardzo korzystną i konkurencyjną cenę, która całkowicie odpowiada najwyższej jakości naszych usług.

Formularz zgłoszeniowy