Korepetycje z języka francuskiego

Język francuski - korepetycje

Język francuski to coraz popularniejszy przedmiot na wybranych profilach klas szkół średnich i niektórych kierunkach studiów. Język francuski, chociaż jest językiem bardzo pięknym, jest jednocześnie trudnym w nauce. W Metropolitan School prowadzimy korepetycje z języka francuskiego online, jak również formie stacjonarnej, co pozwala na dostosowanie toku nauczania do indywidualnych potrzeb i możliwości. Zajęcia prowadzimy na wszystkich poziomach zaawansowania.

W nauce języka francuskiego pomagają lektorzy z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą.

Korepetycje z języka francuskiego - nauka w trybie indywidualnym

W Metropolitan School preferujemy indywidualny tok nauczania. Pozwala nam to optymalnie dopasować program korepetycji z języka francuskiego (online i stacjonarnie), dobrać materiały dydaktyczne i dokładnie poznać potrzeby ucznia. Tryb indywidualny zapewnia uczniowi bardzo duży komfort nauki, bo lektor może w pełni skupić się na potrzebach jednego ucznia, a sam uczeń nie musi oglądać się na innych.

Taki tok nauczania daje także wymierne efekty, w postaci szybszego i efektywniejszego przyswajania wiedzy. Indywidualne podejście do osób, decydujących się na współpracę, to nasz bezwzględny priorytet. Dzięki temu jesteśmy w stanie zastosować rozwiązania w oparciu o wypracowaną i skuteczną metodykę nauczania.

Korepetycje z języka francuskiego online

Korepetycje z języka francuskiego w Metropolitan School prowadzimy również w formie spotkań online, na wybranej platformie komunikacji sieciowej.

Taki tryb nauki zapewnia uczniowi maksymalny komfort, bo może uczestniczyć w nich z dowolnego miejsca. Spotkania online to również maksimum bezpieczeństwa zarówno dla ucznia, jak i lektora.

Korepetycje z języka francuskiego online to też możliwość optymalnego dopasowania godzin spotkań.

Matura z francuskiego

W Metropolitan School prowadzimy kursy przygotowujące do osiągnięcia jak najlepszego wyniku na egzaminie maturalnym z języka francuskiego na poziomie podstawowym i rozszerzonym.

Lektorzy prowadzący korepetycje maturalne posiadają ogromne doświadczenie w zakresie pracy z młodzieżą i znają luki szkolnych programów nauczania. Zajęcia prowadzone są autorskimi metodami, które nie tylko dostarczają nową wiedzą, ale też idealnie utrwalają aktualną znajomość języka francuskiego.

Poznaj inne korepetycje, które prowadzimy…

Istnieje mnóstwo powodów, dla których warto rozpocząć naukę języka francuskiego. Wiele osób rezygnuje z takiej możliwości, ze względu na powszechnie znaną tezę o trudności z przyswajalnością tego języka. Owszem, język francuski nie należy do najprostszych, jednak odpowiednio zastosowana metodyka nauczania, indywidualne podejście do ucznia i wysokie kwalifikacje nauczycieli są gwarantem skuteczności. Aby nauka rzeczywiście przynosiła wymierne efekty, niezwykle istotne jest również podejście i zaangażowanie osoby, która rozpoczyna swoją przygodę z edukacją języka francuskiego. W naszej szkole dbamy o to, aby zarazić kursantów pasją do nauki języków. Działamy w oparciu o praktyczne rozwiązania i innowacyjne metody nauczania. Współpraca z naszą szkołą z pewnością przyniesie wymierne korzyści.

Niewiele osób nie zdaje sobie sprawy, że język francuski jest językiem urzędowym w aż 29 krajach świata. Francuszczyzna to także jeden z języków światowych organizacji, np. NATO, ONZ, UNESCO. Pochodzi z języków romańskich, co oznacza, że jego nauka ułatwia proces przyswajania wiedzy również w zakresie języka hiszpańskiego, czy włoskiego. Wiele osób zakochuje się w kulturze i języku francuskim dzięki podróżom do Francji. Możliwość dogłębnego zapoznania się z kulturą Francji z pewnością będzie łatwiejsza, kiedy poznamy ten język. Osoby znające, chociażby podstawy języka, czerpią większą przyjemność ze zwiedzania jednych z najpiękniejszych miast i zabytków na świecie. Francja bez wątpienia słynie z takich miejsc.

Wieloletnie doświadczenie, wysokie kwalifikacje lektorów, umiejętność skutecznego przekazania merytorycznej wiedzy, indywidualne podejście do kursantów, a także dbałość o sympatyczną atmosferę to aspekty, które stawiamy na piedestale. Gwarantujemy brak dodatkowych kosztów w związku z realizowanym kursem. Przekazywane przez nas praktyczne materiały edukacyjne znajdują się w cenie każdego rodzaju kursu. Nie ulega wątpliwości, że nauka języków poszerza horyzonty, pozwala poznać kulturę, obyczaje i mentalność innych osób, a także otwiera przed nami wiele mnóstwo możliwości. Nasza oferta kursów skierowana jest do wszystkich osób, którym zależy na najwyższej jakości edukacji.

Oferowane przez nas korepetycje z języka francuskiego (online i stacjonarnie) pozwalają skutecznie opanować wszelkie merytoryczne kwestie, a także zarazić pasją do nauki języków obcych.

Formularz zgłoszeniowy