KOREPETYCJE Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

previous arrow
next arrow
Slider

Korepetycje z języka angielskiego

Szkoła językowa Metropolitan School posiada w ofercie szeroki zakres kursów korepetycyjnych z języka angielskiego dla uczniów szkół podstawowych, szkół średnich oraz studentów. Korepetycje z języka angielskiego w naszej szkole prowadzą lektorzy posiadający bardzo duże doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą oraz znający problemy i luki szkolnych programów nauczania.

Korepetycje w trybie indywidualnym

Korepetycje prowadzimy też indywidualnie. Zależy nam na jak najlepszym poznaniu potrzeb ucznia, dopasowaniu dodatkowego toku nauczania oraz wyborze niezbędnych materiałów. Jednocześnie indywidualny tryb nauki pozwala lektorom przekazać maksimum wiedzy. Wiemy, że każdy kursant jest inny. Jest na innym poziomie zaawansowania, przyswaja nową wiedzę szybciej lub wolniej. Dlatego forma indywidualna jest optymalnym rozwiązaniem, aby zapewnić uczniowi maksimum opieki i profesjonalizmu.

Korepetycje z angielskiego online

Stawiamy na prowadzenie zajęć korepetycyjnych z języka angielskiego w trybie online, wykorzystując do tego najlepsze narzędzia internetowe. Zajęcia online zapewniają uczniowi maksimum komfortu i bezpieczeństwa, ale również umożliwiają bardziej elastyczne dopasowanie godzin spotkań i czasu trwania lekcji.

Przygotujemy Cię do matury z języka angielskiego

Pomożemy Ci w nauce do egzaminu maturalnego. Korepetycje z języka angielskiego w Metropolitan School są idealnie dopasowane dla osób, które wkrótce podejdą do matury z języka angielskiego na poziomie podstawowym lub rozszerzonym. Jeżeli czujesz, że Twoja znajomość języka angielskiego wymaga dodatkowej nauki lub zwyczajnie masz ochotę na dodatkowe ćwiczenia, aby upewnić się w swoich umiejętnościach – zapraszamy!

Formularz zgłoszeniowy


    Pola oznaczone (*) są wymagane