Korepetycje z języka angielskiego

Szkoła językowa Metropolitan School posiada w ofercie szeroki zakres kursów korepetycyjnych z języka angielskiego dla uczniów szkół podstawowych, szkół średnich oraz studentów.

Korepetycje z języka angielskiego w naszej szkole prowadzą lektorzy posiadający bardzo duże doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą oraz znający problemy i luki szkolnych programów nauczania.

Korepetycje w trybie indywidualnym

Korepetycje prowadzimy też indywidualnie. Zależy nam na jak najlepszym poznaniu potrzeb ucznia, dopasowaniu dodatkowego toku nauczania oraz wyborze niezbędnych materiałów. Jednocześnie indywidualny tryb nauki pozwala lektorom przekazać maksimum wiedzy.

Wiemy, że każdy kursant jest inny. Jest na innym poziomie zaawansowania, przyswaja nową wiedzę szybciej lub wolniej. Dlatego forma indywidualna jest optymalnym rozwiązaniem, aby zapewnić uczniowi maksimum opieki i profesjonalizmu.

Korepetycje z angielskiego online

Stawiamy na prowadzenie zajęć korepetycyjnych z języka angielskiego w trybie online, wykorzystując do tego najlepsze narzędzia internetowe. 

Zajęcia online zapewniają uczniowi maksimum komfortu i bezpieczeństwa, ale również umożliwiają bardziej elastyczne dopasowanie godzin spotkań i czasu trwania lekcji.

Przygotujemy Cię do matury z języka angielskiego

Pomożemy Ci w nauce do egzaminu maturalnego. Korepetycje z języka angielskiego w Metropolitan School są idealnie dopasowane dla osób, które wkrótce podejdą do matury z języka angielskiego na poziomie podstawowym lub rozszerzonym.

Jeżeli czujesz, że Twoja znajomość języka angielskiego wymaga dodatkowej nauki lub zwyczajnie masz ochotę na dodatkowe ćwiczenia, aby upewnić się w swoich umiejętnościach – zapraszamy!

Poznaj inne korepetycje, które prowadzimy...

Szukasz dobrej szkoły oferującej korepetycje z języka angielskiego online i stacjonarnie? Doskonale trafiłeś! Jeśli chcesz skutecznie podnieść swój poziom angielskiego i swobodnie pisać oraz rozmawiać w tym języku, skorzystaj z naszej oferty. Dzięki nam przełamiesz bariery językowe i nauczysz się efektywnej komunikacji. Zapewniamy, iż podczas zajęć będzie panowała miła, przyjazna atmosfera. Zadbamy o to, abyś czuł się komfortowo i swobodnie. Nasz zespół składa się z doświadczonych i wykwalifikowanych lektorów, podchodzących do swojej pracy z pasją. Potrafią oni pracować zarówno z dziećmi, jak i młodzieżą. Wiedzę przekazują w sposób prosty, zrozumiały i ciekawy. Do nauczania wykorzystują tylko najskuteczniejsze, sprawdzone metody. Ponadto nasi lektorzy, prowadzący korepetycje z języka angielskiego, potrafią skutecznie motywować do nauki.

Co jeszcze nas wyróżnia? Z pewnością fakt, iż do kursantów podchodzimy indywidualnie. Nie mamy podpisanej umowy z żadnym wydawnictwem, dlatego materiały naukowe pozyskujemy z różnych źródeł, a często przygotowujemy je samodzielnie. Dbamy o to, aby zawsze były dopasowane do potrzeb i możliwości kursanta.

Zaletą naszej szkoły jest również fakt, iż udzielamy korepetycji z języka angielskiego online. Z tego względu, możemy pomóc w nauce nie tylko osobom z Opola. Zapewniamy, że zajęcia prowadzone przy wykorzystaniu nowoczesnej technologii są równie skuteczne, jak te odbywające się stacjonarnie.

Znalezienie szkoły językowej oferującej korepetycje z angielskiego w dobrej cenie, to nie lada wyzwanie. Na szczęście jesteśmy my! Łączymy najwyższą jakość ze świetnymi cenami. Zależy nam na zadowoleniu klientów, dlatego robimy wszystko, aby nadmiernie nie obciążać ich portfeli. Chcesz poznać szczegółowe informacje o kosztach naszych korepetycji z języka angielskiego? Zapraszamy serdecznie do kontaktu! Z przyjemnością przedstawimy ofertę.

Znalezienie dobrej szkoły językowej to niełatwe zadanie. Na rynku dostępnych jest wiele placówek szkoleniowych, jednak nie wszystkie wyróżniają się wysoką skutecznością.

Nasza szkoła działa od lat i może pochwalić się świetnymi opiniami. Nasi kursanci przyswajają wiedzę szybko i skutecznie. Dzięki nam bez problemu posługują się oni językiem i nie ma mają barier do jego użytkowania w życiu codziennym. Ponadto nasi uczniowie zdają maturę z angielskiego z bardzo wysoką punktacją, dzięki czemu dostają się na wymarzone uczelnie w Polsce i za granicą. Wybierając nasze korepetycje z języka angielskiego, możesz być pewien, że przyswoisz nawet najtrudniejsze zagadnienia i zaprzyjaźnisz się z językiem obcym.

Nasi lektorzy dołożą wszelkich starań, aby nauka była dla Ciebie również przyjemnością i zabawą. Jeśli chcesz poznać szczegóły oferty, zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania, przedstawimy Ci dodatkowe informacje o korepetycjach i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Formularz zgłoszeniowy