Kurs języka francuskiego dla firm

Twoja firma współpracuje z francuskimi biznesami lub planuje ekspansję zagraniczną, by zdobyć nowych partnerów oraz klientów na tamtym rynku? A może chcesz podnieść kwalifikacje swojego zespołu? W każdym przypadku kurs języka francuskiego dla firm, oferowany w naszej szkole językowej, może Cię zainteresować!

Nauka francuskiego dla firm - dlaczego warto?

Francja należy do Europy Zachodniej, a ekspansja na tamtejszy rynek jest często bardzo opłacalna dla przedsiębiorstw z bloku środkowo-wschodniego, zarówno pod kątem finansowym, jak i PR-owym. Nieprzypadkowo coraz więcej biznesów inwestuje w naukę języków obcych na rzecz swoich klientów. Lekcje języka francuskiego dla firm oferowane w naszej szkole to przyspieszony kurs, który pozwoli nawiązać nowe kontakty i obsłużyć francuskich partnerów.

Kurs języka francuskiego dla firm

Nasze szkolenia to nie tylko nauka języka, to także praktyczne narzędzia, które pozwolą Tobie i Twoim pracownikom na osiągnięcie sukcesu w biznesie. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych specjalistów, którzy wykorzystują nowoczesne metody nauczania oraz dostosowują swoje podejście do potrzeb uczestników. Dzięki temu można mieć pewność, że inwestycja będzie opłacalna. Zapewniamy, że po ukończeniu naszego kursu języka francuskiego dla firm Twoja firma będzie miała większe szanse na sukces na międzynarodowych rynkach.

Proponowany kurs języka francuskiego dla firm jest profesjonalną propozycją, ponieważ działamy zgodnie z nowoczesnymi standardami, w oparciu o program wypracowany wspólnie z wieloma specjalistami. Przygotowujemy również do różnych testów i egzaminów poziomujących, które są oficjalnym, nieraz międzynarodowym potwierdzeniem umiejętności językowych.

Kurs francuskiego dla firm w przystępnej cenie

Oferujemy indywidualne podejście do każdego partnera biznesowego. Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę pedagogów, którzy potrafią nie tylko nauczyć podstaw czy zaawansowanych słów i zwrotów, ale także przydatnych – typowo biznesowych – rozmów, które bardzo przydadzą się podczas negocjacji. Zachęcamy do kontaktu z naszą szkołą, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Kurs francuskiego dla firm - warto inwestować w pracowników

Pracownik, w którego inwestuje firma czuje się bardziej doceniony, dzięki czemu może dawać więcej od siebie podczas wykonywania obowiązków. Podnosi się też jego komfort pracy. Trzeba wiedzieć, że to pracownik jest najważniejszym zasobem każdego przedsiębiorstwa, dlatego warto dbać o jego kwalifikacje i zadowolenie, co z pewnością się opłaci. Inwestowanie w pracowników to inwestowanie w przyszłość firmy, która dzięki temu może się rozwijać i odnosić sukcesy.

Nauka francuskiego dla firm to bardzo dobra inwestycja. Po pierwsze, umożliwia komunikację z partnerami zagranicznymi i klientami, co jest niezbędne do prowadzenia działalności na międzynarodowym rynku i skuteczną ekspansję. Po drugie, pozwala na lepsze zrozumienie kultury, mentalności i sposobu myślenia obcych partnerów biznesowych, co ułatwia nawiązanie relacji i prowadzenie skutecznych negocjacji, a więc pośrednio przekłada się też na sukces finansowy firmy.

Znajomość języka obcego w biznesie to także narzędzie do zwiększenia konkurencyjności firmy na rynku. Firma, która ma w swoim zespole pracowników posługujących się różnymi językami obcymi, jest w stanie dotrzeć do większej liczby klientów i partnerów biznesowych, co przekłada się na większe możliwości rozwoju i zwiększenie zysków swojej firmy.

Formularz zgłoszeniowy