Kurs języka niemieckiego online

Niemiecki to ojczysty język dla 130 milionów osób pochodzących z różnych krajów, takich jak Niemcy, Austria, Luksemburg, Belgia, Liechtenstein czy Szwajcaria. Nierzadko pojawia się w kontekście biznesu, jest oryginalnym językiem dzieł wybitnych filozofów i pisarzy, takich jak Immanuel Kant czy Johann Wolfgang von Goethe. Choć wielu osobom jego nauka kojarzy się ze żmudnym wysiłkiem i znużeniem, my zmieniamy ją nie do poznania. Nasz kurs niemieckiego online pozwoli Ci szybko nauczyć się posługiwać tym językiem, odkryć jego piękno i doskonalić wszystkie kluczowe kompetencje językowe.

Kurs języka niemieckiego online – jak uczymy?

Przede wszystkim skutecznie! I przekonują się o tym nawet osoby, dla których niemiecki był do tej pory największym wrogiem i językiem nie do przyswojenia. Przede wszystkim na prowadzonych przez nas zajęciach nie będziesz wyłącznie rozwiązywał zadań z podręcznika albo kserówki. To przestarzała metoda, która najprawdopodobniej zraziła Cię do nauki języków obcych. My stawiamy na rozwijanie wszystkich kluczowych kompetencji językowych, abyś mógł nie tylko rozumieć pojedyncze słowa, ale czytać ze zrozumieniem całe teksty, prowadzić konwersacje bez skrępowania, doskonale słyszeć, co mówi do Ciebie Twój rozmówca, a także pisać krótsze i dłuższe formy wypowiedzi – w zależności od Twoich potrzeb.

Kadra Metropolitan School to profesjonalni i doświadczeni lektorzy, którzy w swojej pracy stawiają na najskuteczniejsze metody nauczania, nierzadko autorskie, które na przestrzeni lat zaowocowały licznymi sukcesami uczniów. Podczas kursu niemieckiego online z lektorem panuje przyjazna atmosfera, w której każdy może poczuć się swobodnie. To przestrzeń, w której nasi kursanci mogą popełniać błędy i wyciągać z nich wnioski bez krzywych spojrzeń czy ciągłego poprawiania. Nasi lektorzy też kiedyś byli na tym etapie nauki i wykazują się ogromnym zrozumieniem, a także indywidualnym podejściem w doborze materiału. Jego zakres oraz poziom trudności jest zawsze w pełni dostosowany do danej grupy lub osoby, dzięki czemu może ona czynić świetne postępy.

Intensywny kurs niemieckiego online, niemiecki specjalistyczny, przygotowanie do matury lub certyfikatu

To Ty wybierasz! A my stajemy na wysokości zadania. Nasi lektorzy pomogą Ci przyswoić słownictwo charakterystyczne dla danej branży, śpiewająco zdać egzaminy lub certyfikaty, które pozwolą dostać się na wymarzoną uczelnię za granicą albo zdobyć nową pracę w niemieckojęzycznym środowisku. Możesz uczyć się indywidualnie bądź w kameralnej grupie w wybranym przez Ciebie dniu oraz o dogodnej godzinie. Nasze zajęcia prowadzą zarówno polscy lektorzy, jak i native speakerzy, co jest świetną okazją do zanurzenia się w języku niemieckim.

Indywidualny kurs niemieckiego online skupia się na Twoich potrzebach. Nie uświadczysz niepotrzebnych treści – wszystko zostanie skrupulatnie dobrane do poziomu Twoich umiejętności, oczekiwań, a także do postawionego przez Ciebie celu nauki.

Dlaczego warto uczyć się z nami online?

Kurs niemieckiego online w naszej szkole to oferta, która powstała w czasie pandemii COVID-19 i została z nami na dłużej. Zauważyliśmy, że taka forma niesie wiele korzyści dla naszych kursantów. Już nie musisz dopasowywać swojego napiętego grafiku do dojazdów do szkoły i z powrotem. Możesz wybrać kurs języka niemieckiego online i uczyć się bez straty czasu w komfortowym dla Ciebie środowisku. Co więcej, zyskujesz możliwość lepszego dopasowania czasu i długości lekcji do Twoich potrzeb i możliwości.

Nasi lektorzy korzystają z metod, które sprawiają, że kursanci czerpią maksimum korzyści ze zdalnego nauczania języka, które w niczym nie ustępuje stacjonarnym zajęciom. Metropolitan School wyróżnia się wśród innych akademii językowych pod wieloma względami. Jednym z nich jest fakt, że przed rozpoczęciem zajęć, profesjonalna Pani Metodyk spotka się z Tobą, by rzetelnie ocenić Twój poziom językowy bez rozwiązywania żmudnych testów. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować Ci najlepsze możliwe rozwiązanie.

Kurs niemieckiego online z lektorem w atrakcyjnej cenie

Opinie naszych kursantów wskazują nie tylko na wysoki poziom nauczania, przyjazną atmosferę oraz możliwość dopasowanie zajęć do swoich potrzeb. Wśród wymienianych atutów dużą rolę gra również cena – korzystna, przystępna i atrakcyjna. U nas skutecznie i niewielkim kosztem zyskasz duże pokłady wiedzy, którą będziesz umieć wykorzystać w praktyce. Co więcej, często nawet nie zauważysz, gdy będziesz ją przyswajać – nasz kurs ma Ci do zaoferowania więcej, niż myślisz!

Poznaj inne kursy językowe online
niemiecki
włoski
francuski
hiszpański
Formularz zgłoszeniowy