KOREPETYCJE Z JĘZYKA WŁOSKIEGO

previous arrow
next arrow
Slider

Korepetycje z języka włoskiego

Ważną częścią oferty dydaktycznej Metropolitan School są kursy korepetycyjne z języka włoskiego. Nasi lektorzy prowadzą je dla uczniów szkół podstawowych, szkół średnich oraz studentów. Korepetycje z języka włoskiego prowadzone są przez profesjonalnych lektorów, mających wieloletnie doświadczenie w pracy nauczycielskiej, wiedzą jak rozwiązywać problemy i wytyczać nowe kierunki nauki języka obcego.

Uczymy w trybie indywidualnym

Korepetycje z języka włoskiego prowadzimy również w trybie indywidualnym. Początkowym celem lektorów jest poznanie potrzeb ucznia, dopasowanie toku nauczania i wybór niezbędnych materiałów dydaktycznych. Indywidualny tryb nauczania pozwala lektorom Metropolitan School nawiązać partnerską relację z uczniem i przekazać jak największą dawkę wiedzy podczas każdego spotkania. Wiemy, że każdy z Was posiada inny poziom wiedzy i w inny sposób przyswaja nową wiedzę. Forma indywidualna zapewnia optymalny tok nauczania oraz zapewnia maksymalny komfort nauki.

Korepetycje z włoskiego online

Nauczanie w trybie indywidualnym może odbywać się również w formie online. W Metropolitan School stawiamy na najlepsze narzędzia internetowych, aby zapewnić uczniom maksymalny komfort korzystania z korepetycji z języka włoskiego oraz bezpieczeństwo. Zajęcia online to również możliwość skorzystania z elastycznych godzin spotkań i czasu trwania lekcji.

Przygotowujemy do matury

Język włoski jest coraz częściej zdawany na egzaminach maturalnych. Korepetycje z języka włoskiego w Metropolitan School są świetnym kursem dla osób, które zamierzają zdawać język włoski na maturze. Ofertę korepetycji z języka włoskiego kierujemy do osób świadomych swoich braków oraz tych, które zwyczajnie oczekują większej porcji wiedzy i konwersacji.

Formularz zgłoszeniowy


    Pola oznaczone (*) są wymagane