Kurs języka francuskiego w Opolu

Francuski na wyciągnięcie ręki!

Kurs języka francuskiego w Opolu cieszy się w naszej szkole coraz większą popularnością. W związku z zainteresowaniem postawiliśmy na duży rozwój oferty kursu języka francuskiego w Metropolitan School.

Francuskiego uczymy korzystając z autorskich metod, form i materiałów, które pozwalają kursantom przyswoić język na poziomie podstawowym i zaawansowanym w bardzo przystępny sposób. Poza klasycznym kursem językowym, w przypadku języka francuskiego kładziemy również nacisk na elementy business language, czy zwroty dla branż specjalistycznych. 

W Metropolitan School prowadzimy też korepetycje dla uczniów i studentów, przygotowujemy do egzaminów maturalnych i międzynarodowych certyfikacji.

Kurs indywidualny – to u nas!

W Metropolitan School stawiamy na prowadzenie zajęć w formie indywidualnej. Kurs języka francuskiego w Opolu również można odbywać w sposób indywidualny.

Dzięki temu lektor najlepiej jak potrafi skupia się na Twoich potrzebach i może optymalnie dopasować metody oraz materiały, dzięki którym łatwiej i szybciej przyswoisz język. Indywidualne podejście pozwala też na dostosowanie odpowiedniego tempa nauki.

Francuski dla biznesu w Opolu

Francuski to od wieków język dyplomacji, a teraz również coraz popularniejszy w biznesie. Międzynarodowe firmy coraz chętniej sięgają po specjalistów z dobrą znajomością języka francuskiego. W Metropolitan School śledzimy rynki pracy i zauważamy, że popyt istnieje. Dlatego postanowiliśmy wprowadzić do naszej oferty dydaktycznej kurs języka francuskiego dla biznesu w Opolu, który pozwoli Ci poznać przydatne słownictwo i wyrażenia.

Postaw na rozwój swojej kariery z językiem francuskim i najlepszym kursem dla biznesu!

Matura z francuskiego? Żaden problem!

Średni wyniki egzaminu maturalnego naszych kursantów to aż 97%. Przygotowując naszych kursantów do zdobycia jak największej liczby punktów na egzaminie maturalnym podchodzimy do sprawy bardzo poważnie. 

Kurs maturalny z języka francuskiego w Opolu to indywidualne dopasowanie programu nauki do aktualnego poziomu wiedzy, potrzeb kursanta i ustaleniu kierunku, w którym ma zmierzać nauka. Wspólnie poznajemy nowe rzeczy, utrwalamy wiedzę i eliminujemy błędy.

Certyfikaty językowe

Kurs języka francuskiego w Metropolitan School to również kursy przygotowujące do egzaminów międzynarodowych certyfikacji ze znajomości języka francuskiego w Opolu.

Są to kursy do egzaminów TEF oraz DELF dla poziomów od A1 do B2 i DALF dla poziomów od C1 do C2.

Poznaj inne kursy językowe w Opolu

Język francuski jest niezwykłym, coraz popularniejszym wyborem wśród wielu osób. Zapisanie się na oferowane przez nas kursy niesie za sobą wiele korzyści. Mogą z nich skorzystać osoby w każdym wieku, które pragną skutecznie przygotować się do egzaminów bądź poszerzyć swoje kwalifikacje. Decydując się na skorzystanie z naszej oferty, można nie tylko postawić na rozwijanie swoich kompetencji zawodowych, ale również przyczynić się do zwiększenia szans na zdanie ważnego egzaminu.

Dostępny w naszej ofercie kurs języka francuskiego spotyka się z uznaniem wśród kursantów. Zajęcia chwalone są za przystępność przekazywanej wiedzy oraz dobre porozumienie z lektorami. Jesteśmy przekonani, że nasze odpowiedzialne i przyjazne podejście zapewnia uczestnikom naszego kursu szereg korzyści. Przede wszystkim posiadamy wszelkie istotne materiały, a także nowoczesne metody nauczania, dzięki którym polepsza się przyswajalność przekazywanej wiedzy.

Ponadto, dzięki możliwości zapisania się na kurs w Opolu, zwiększa się wygoda nauki, którą można odbywać z dowolnego, wybranego przez siebie miejsca. Niesie to za sobą wiele korzyści i pozwala na zaoszczędzenie sporej ilości czasu, co dla niektórych z naszych kursantów jest kluczowym, wpływającym na decyzję aspektem.

W swojej ofercie mamy również kursy kończące się uzyskaniem profesjonalnego certyfikatu, poświadczającego znajomość języka na danym poziomie. Jest on szczególnie istotny, jeśli kursant ubiega się bądź zamierza ubiegać o posadę w konkretnej firmie, w której znajomość francuskiego jest kluczowym wymogiem.

Nauka języka obcego każdorazowo wiąże się z wieloma korzyściami. Francja jest popularnym krajem, a francuski niejednokrotnie otwiera drzwi do wielu prestiżowych uczelni zlokalizowanych na całym świecie. Co więcej, jego znajomość pozwala na skuteczniejsze zmierzenie się z innymi językami romańskimi, ale również językiem angielskim. Co ciekawe, około 50% jego słownictwa zapożyczone jest właśnie z języka francuskiego.

Francuski będzie także idealnym wyborem dla osób, które cenią sobie dobrą kuchnię, modę, teatr oraz taniec czy architekturę. Posługując się tym językiem, można zyskać dostęp do największych dzieł w oryginale, co pozwala na ich lepszy odbiór i zrozumienie. To język największych twórców kultury, do których możemy zaliczyć Victora Hugo, Edith Piaf czy Charlesa de Gaulle’a. Znając ten język, można w łatwy sposób znaleźć pracę praktycznie w każdym miejscu na Ziemi, a ponad 200 milionów ludzi mówi po francusku aż na pięciu kontynentach.

Jeśli naszym kursantom zależy na skuteczności i jakości oferowanych kursów, warto skorzystać z naszej oferty. Jesteśmy profesjonalistami, którzy do swojej pracy podchodzą z dużym zaangażowaniem oraz rzetelnością, co pozwala na uzyskanie pożądanych rezultatów. Przed podjęciem decyzji można się z nami skontaktować, co z pewnością ułatwi cały proces.

Formularz zgłoszeniowy