Kurs języka niemieckiego w Opolu

Dowiedz się, jak uczymy języka niemieckiego w Opolu

Kursy języka niemieckiego w Opolu to jeden z podstawowych elementów oferty dydaktycznej Metropolitan School. Języka niemieckiego uczymy w różnych formach, różnymi autorskimi metodami, a program kursu zawsze dopasowujemy do potrzeb naszych kursantów.

Lektorzy Metropolitan School prowadzą kursy języka niemieckiego na terenie Opola z uczniami o różnych poziomach zaawansowania i w bardzo szerokim zakresie grup wiekowych.

Skupiamy się na ogólnym zakresie kursu językowego, ale w ofercie są też kursy języka niemieckiego w Opolu dla biznesubranż specjalistycznychkorepetycji dla uczniów i studentów oraz kursy przygotowawcze do międzynarodowej certyfikacji.

Indywidualny kurs niemieckiego

Szkołę Metropolitan School charakteryzuje indywidualne podejście do potrzeb kursantów, w tym prowadzenie indywidualnego kursu języka niemieckiego w Opolu. 

Taki system pozwala naszym lektorom maksymalnie skupić się na potrzebach kursanta i dostosować program nauczania do początkowego poziomu wiedzy ucznia.

Kursant i lektor mogą wzajemnie wybrać tempo nauki i na bieżąco analizować elementy, które wymagają mniejszego lub większego nacisku.

Niemiecki w biznesie - Nauka języka Opole

Coraz więcej firm poszukuje specjalistów z dobrą znajomością języka niemieckiego.

Pracujemy w regionie, w którym takich firm jest szczególnie dużo. Dobrze więc znać język niemiecki przynajmniej na poziomie komunikatywnym, a jeszcze lepiej jest poznać komunikację biznesową – słownictwo i zwroty.

Dzięki naszemu biznesowemu kursowi języka niemieckiego w Opolu Twój rozwój zawodowy nabierze tempa i więcej drzwi stanie przed Tobą otworem!

Przygotowanie do matury z niemieckiego

Każdy maturzysta chce zobaczyć na świadectwie magiczne 100% uzyskanych punktów. Najlepiej z części pisemnej i części ustnej egzaminu maturalnego z języka niemieckiego, a przynajmniej 95%, bo dopuszczamy malutki błąd.

W Metropolitan School przygotowujemy maturzystów do jak najlepszego zdania egzaminu maturalnego z języka obcego, w tym języka niemieckiego. Program nauki dopasowany jest do konkretnych potrzeb kursanta, po dogłębnej analizie aktualnego stanu wiedzy, którą trzeba utrwalić i braków, które trzeba uzupełnić.

Możemy też poznać zupełnie nowe rzeczy! Średni wynik egzaminu maturalnego naszych kursantów to aż 97%.

Certyfikaty językowe

W ofercie dydaktycznej Metropolitan School są również kursy przygotowujące do międzynarodowej certyfikacji ze znajomości języka niemieckiego – ZDaF i TestDaF – dla osób, które w przyszłości chcą kontynuować naukę lub podjąć pracę na niemieckich uczelniach lub szkołach.

Poznaj inne kursy językowe w Opolu

Język niemiecki jest coraz częściej wybierany przez wiele osób. Jego skuteczna nauka pozwala nie tylko na swobodne podróżowanie, ale również zwiększa możliwość znalezienia i dostania wymarzonej pracy, w której język niemiecki jest podstawą. W naszej ofercie posiadamy sprawne oraz niezawodne metody nauczania, dzięki którym przyswajanie języka stanie się przyjemnością, a Ty krok po kroku będziesz wspinać się na kolejne poziomy zaawansowania.

Lekcje języka niemieckiego w Opolu to fantastyczne rozwiązanie, z którego warto skorzystać przed maturą, ale również poszukiwaniem stanowiska w międzynarodowej firmie, oferującej dogodne warunki współpracy.

W naszej pracy stawiamy na jakość oraz zaangażowanie, ponieważ zależy nam, aby proces nauki języka przebiegał nie tylko sprawnie, ale również w przyjaznej, komfortowej atmosferze. Pozwala to na szybsze przyswajanie przekazywanej przez naszych lektorów wiedzy, co przekłada się na zwiększoną satysfakcję kursanta. Nie chcemy marnować Twojego czasu, dlatego decydując się na wybór naszej placówki, możesz być pewien najlepszych efektów w stosunkowo niedługim czasie. Pamiętaj jednak, że nauka języka wymaga zaangażowania oraz systematyczności, a Twoje postępy staramy się monitorować na bieżąco. W wyniku tego wiemy, nad czym powinniśmy wspólnie popracować, a co nie wymaga tak intensywnej pracy.

Znajdujący się w ofercie naszej szkoły intensywny kurs języka niemieckiego to wspaniały pomysł, dzięki któremu poszerzysz swoje kwalifikacje. Jego niezaprzeczalną zaletą jest atrakcyjna, adekwatna do jakości cena, która dodatkowo zachęca do bliższego zapoznania się ze świadczonymi przez nas usługami. Ustalone przez nas ceny są odpowiedzią na potrzeby oraz oczekiwania naszych klientów, na których zadowoleniu nam niezwykle zależy. Nasi kursanci chwalą nas również za wysokie standardy prowadzonych zajęć oraz możliwość skorzystania z oferty online, która jest wyjątkowo komfortowym sposobem, umożliwiającym naukę języka z wybranego przez kursanta miejsca.

Jesteśmy zespołem profesjonalistów, którzy do każdych przeprowadzanych zajęć podchodzą w odpowiedzialny oraz zaangażowany sposób. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym kursantom, jak najlepsze efekty w odpowiednim, dopasowanych do ich możliwości czasie. W wyniku tego przed podjęciem współpracy przeprowadzamy z zainteresowanymi osobami szczegółowe rozmowy, a także udzielamy wszystkich potrzebnych do podjęcia optymalnej decyzji informacji.

Co więcej, w razie jakichkolwiek niejasności możesz się z nami skonsultować w celu uzyskania odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Postaramy się przekazać cenne wskazówki oraz posłużymy profesjonalnymi poradami, aby Twój wybór okazał się satysfakcjonujący i spełnił wszelkie oczekiwania, dotyczące świadczonych przez nas kursów.

Formularz zgłoszeniowy