Kurs języka włoskiego online

Kurs języka włoskiego online

Język włoski jest niezwykle dźwięczny, przyjemny dla ucha i łatwy do przyswojenia. Coraz więcej osób zainteresowanych bogatą kulturą Włoch decyduje się na jego naukę.

Pragniesz podczas podróży z łatwością dogadać się w ojczystym języku mieszkańców półwyspu Apenińskiego? A może planujesz pracować na włoskim rynku? Zapisz się na kurs języka włoskiego online w Metropolitan School.

 

Kurs języka włoskiego online - dla kogo?

Nasze kursy dedykujemy każdemu, kto znajdzie w sobie trochę motywacji i chęci do poznawania języka włoskiego. Prowadzimy zajęcia na różnym poziomie zaawansowania.

Wykorzystujemy autorskie metody i materiały, które w przystępny sposób umożliwiają przyswojenie języka włoskiego. Skupiamy się zarówno na podstawowych i niezbędnych zwrotach umożliwiających łatwą komunikację w tym języku, ale oferujemy także kursy języka włoskiego biznesowego oraz te przygotowujące do egzaminu maturalnego czy międzynarodowej certyfikacji.

Internetowy kurs języka włoskiego - dlaczego to najlepsze rozwiązanie?

Kurs języka włoskiego online stwarza wiele możliwości dla kursanta. Nie musisz martwić się o dojazd do placówki, w której się uczysz – wiedzę można przyswajać także w domu! Nauka w miejscu, w którym czujemy się komfortowo i bezpiecznie pozwala na osiąganie lepszych wyników.

Spotkania z lektorem w formie online wyróżniają się elastycznością. To Ty wybierasz godzinę, czas trwania zajęć oraz miejsce, z którego się uczysz. Prowadzisz intensywny tryb życia, który nie pozwala Ci na dotarcie do szkoły językowej w określone z góry dni? Od teraz nie stanowi to żadnego problemu! Z każdego miejsca na ziemi możesz efektywnie przyswajać wiedzę.

Indywidualny kurs języka włoskiego online

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że każdy z kursantów ma inne potrzeby, dlatego w naszej ofercie duży nacisk stawiamy na indywidualne kursy. Taki sposób nauki pozwala na idealne dopasowanie programu nauczania do oczekiwań kursanta i umożliwia mu zdobywanie wiedzy w pełnym skupieniu, bez rozpraszania przez innych uczestników zajęć.

Indywidualny kurs internetowy pozwala lektorowi w pełni skoncentrować się na kursancie i dostosować tempo nauki, które pozwala danej osobie na dogłębne poznanie języka włoskiego. Stawiamy na wsparcie i szczerą rozmowę, dlatego lektor nie narzuca toku nauki, tylko wspólnie z kursantem ustala na co zwrócić uwagę podczas przygotowywania materiałów.

Biznesowy kurs języka włoskiego online

Planujesz wyjazd do pracy we Włoszech a może chciałbyś zająć wysokie stanowisko w firmie, która współpracuje z włoskimi markami?

Włochy są światowym liderem w wielu branżach, dlatego nie dziwi fakt, że jest to język coraz częściej wykorzystywany w biznesie. Osoby umiejące się nim posługiwać otwierają sobie furtkę do kariery w najlepszych firmach. Na biznesowym kursie języka włoskiego nauczymy Cię specjalistycznego słownictwa oraz formalnych zwrotów, które umożliwią Ci profesjonalną komunikację.

Kurs języka włoskiego online - międzynarodowa certyfikacja

Chciałbyś, aby Twoja znajomość języka włoskiego została potwierdzona poważanym certyfikatem?

W naszej ofercie znajdziesz internetowe kursy języka włoskiego prowadzone w celu zdobycia certyfikacji CELI oraz CILS. Ta pierwsza organizowana jest przez Uniwersytet Obcokrajowców w Perugii, natomiast drugą organizuje Uniwersytet dla Obcokrajowców w Sienie. 

Nauka języka włoskiego online - wygodny sposób na przygotowanie do matury

Egzamin maturalny z roku na rok staje się trudniejszy, a żeby wyróżnić się na tle innych i dostać się na wymarzone studia często potrzebna jest znajomość więcej niż jednego języka obcego. Język włoski jest prosty do przyswojenia dla Polaków, dlatego warto się na niego zdecydować.

Domyślamy się, że na przygotowania do matury poświęcić musisz dużo czasu. Samodzielna nauka obcego języka w tym okresie może przynieść jedynie niepotrzebny stres. Dlatego warto zapisać się na nasz kurs przygotowawczy do matury z języka włoskiego. Pomożemy Ci zdobyć najwyższy wynik z egzaminu na poziomie podstawowym bądź rozszerzonym. Dzięki nauce zdalnej oszczędzony na dojazdach do szkoły językowej czas będziesz mógł poświęcić na przygotowania do egzaminów z innych przedmiotów.

Poznaj inne kursy językowe w naszej ofercie…
niemiecki
włoski
francuski
hiszpański
Formularz zgłoszeniowy