Korepetycje z języka niemieckiego

Język niemiecki

W szkole językowej Metropolitan School zajmujemy się prowadzeniem korepetycji z języka niemieckiego na wielu poziomach zaawansowania dla uczniów szkół podstawowych, liceów, techników oraz studentów. 

Korepetycje z języka niemieckiego prowadzą lektorzy z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą, praktycy znający problemy szkolnych programów nauczania i profesjonaliści, którzy przekazują wiedzę z prawdziwą pasją.

Korepetycje z języka niemieckiego w trybie indywidualnym

Korepetycje z języka niemieckiego prowadzimy w trybie indywidualnym. Oznacza to, że w Metropolitan School stawiamy na maksymalną współpracę między uczniem a lektorem.

Indywidualne korepetycje z języka niemieckiego zapewniają optymalne dopasowanie trybu nauczania do poziomu wiedzy kursanta oraz dobór niezbędnych materiałów.

Dzięki spotkaniom indywidualnym uczeń może skupić się na własnym rozwoju i nauce nie oglądając się na innych.

Korepetycje z języka niemieckiego online

Aktualnie kładziemy duży nacisk na prowadzenie zajęć korepetycji z języka niemieckiego online. Korzystamy w tym celu z najpopularniejszych komunikatorów sieciowych audio-wideo.

Korepetycje online zapewniają uczniowi najwyższy możliwy komfort nauki i 100% bezpieczeństwa. Korepetycje w formie online to również elastyczny czas spotkań i spokojna atmosfera. Celem jest zapewnienie najwyższej jakości kształcenia w dogodnej formie.

Wykwalifikowana kadra lektorów, przyjemne i praktyczne metody nauczania, a także działalność w oparciu o indywidualne potrzeby i możliwości kursantów to aspekty, które wyróżniają naszą szkołę językową. Korepetycje z języka niemieckiego online to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy oczekują edukacji na najwyższym poziomie i dogodnej formie pod względem czasowym.

Matura z języka niemieckiego

Egzamin maturalny z języka niemieckiego jest drugim najpopularniejszym po języku angielskim. W Metropolitan School prowadzimy kursy korepetycyjne przygotowujące do osiągnięcia jak najlepszego wyniku na maturze z języka niemieckiego na poziomie podstawowym i rozszerzonym.

Nasi kursanci osiągają aż 97% na maturze! Lektorzy Metropolitan School znają problemy szkolnych programów nauczania i mają wypracowane świetne metody uzupełniające oraz utrwalające znajomość języka niemieckiego! Korepetycje z języka niemieckiego dają wymierne korzyści nie tylko w postaci doskonałych wyników egzaminów, ale także umiejętności bezstresowego posługiwania tym językiem.

Dbamy o to, aby bariera językowa nie stanowiła problemu dla żadnego z naszych kursantów.

Poznaj inne korepetycje, które prowadzimy…

Osoby potencjalnie zainteresowane nauką języka niemieckiego, boją się, że mnogość skomplikowanych kwestii gramatycznych i trudna dla narodów słowiańskich wymowa, okaże się zbyt przytłaczająca. W naszej szkole języków obcych dokładamy wszelkich starań, aby oswoić kursantów i kursantki z tym pięknym językiem. Warto także pamiętać, że zarówno język niemiecki, jak i język angielski, należą do języków germańskich. Z tym drugim mamy do czynienia na co dzień – w szkole, w pracy, w wielu miejscach publicznych. Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że nauka jednego, zdecydowanie ułatwia naukę drugiego. Warto więc postawić na sprawdzoną szkołę językową, która przekaże praktyczną, merytoryczną wiedzę w sposób klarowny i kompleksowy.

Język niemiecki jest jednym z najczęściej używanych języków w Europie. Ponadto jest językiem urzędowym w Niemczech, Austrii, Belgii, Liechtensteinie, Luksemburgu i Szwajcarii. Nie ulega wątpliwości, że kraje te należą do jednych z najlepiej rozwiniętych, dających ogromne możliwości do rozwoju osobistego. Znajomość tego języka to nierzadko niezwykle ważna kompetencja dla pracodawców. Międzynarodowe firmy bardzo często stawiają na osoby, które sprawnie posługują się językiem niemieckim, popyt na pracowników znających go nie słabnie od co najmniej kilku lat. Jest to zatem ogromna przestrzeń na znalezienie pracy nie tylko na polskim rynku niemieckojęzycznym, ale także w międzynarodowych korporacjach.

Zdecydowana większość osób zgadza się z powszechnie znaną tezą, że podróże kształcą. Bariera językowa często determinuje dyskomfort i odbiera przyjemność z możliwości poznawania wielu wspaniałych miejsc. Korepetycje z języka niemieckiego (online lub stacjonarnie) dają solidne fundamenty, dzięki którym komunikacja z ludźmi o innej kulturze, stanie się przyjemnością. Stawiamy na praktyczne metody nauczania. Zdajemy sobie sprawę, że nauka języka wymaga wysiłku, dlatego dopasowujemy system kształcenia do indywidualnych potrzeb i możliwości naszych kursantów. Naszym celem jest edukowanie w sposób nieprzytłaczający, ale jednocześnie przynoszący szybkie i wymierne korzyści.

Formularz zgłoszeniowy