Kurs języka włoskiego w Opolu

Zapisz się na najlepszy kurs języka włoskiego w Opolu!

Włoski to piękny język posiadający bogate słownictwo, ciekawe zwroty, wyrażenia i bardzo popularny w wielu grupach wiekowych. W Metropolitan School stawiamy na kursy języka włoskiego na terenie Opola w pełnym zakresie, skupiając się na ogólnych programach nauczania, języku biznesowym, kursach przygotowujących do egzaminu maturalnego czy międzynarodowych certyfikacji.

Istotne jest dla nas, aby działać kompleksowo, umożliwiając tym samym zwracającym się do nas osobom rozwój na różnych płaszczyznach. W naszej szkole prowadzimy liczne grupy języka włoskiego w różnym przedziale wiekowym i na różnym poziomie zaawansowania. Sprawia to, że osoby początkujące skutecznie wprowadzimy w kurs języka włoskiego, a bardziej zaawansowani nie będą się nudzić, gdyż i dla tych osób przewidziane są adekwatne dla ich poziomu ćwiczenia.

Rozwój jest dla nas bardzo ważny, dlatego pomagamy rozwijać się osobom, które zdecydowały się rozpocząć u nas kurs włoskiego.

Stawiamy na kursy indywidualne

W Metropolitan School bardzo ważną wartością jest partnerstwo. Poza klasycznym nauczaniem w niewielkich grupach 2-3 osobowych, kładziemy duży nacisk na indywidualne kursy języka włoskiego. Zdajemy sobie sprawę, że kursanci mogą czuć się bardziej komfortowo, szczególnie wtedy, kiedy nie charakteryzują się biegłością w tym języku.

Sprawia to, że w bezpośrednim kontakcie z lektorem mogą oni śmiało popełniać błędy, które baczne ucho eksperta wychwyci. Dzięki temu ogranicza się stres związany z pomyłką na tle grupy, a sam kurs języka włoskiego jest zdecydowanie bardziej wydajny. Spotkania indywidualne pozwalają lektorowi najlepiej poznać swojego ucznia, dopasować program i tok nauczania do jego potrzeb, na bieżąco analizować postępy i w razie czego błyskawicznie reagować.

Indywidualny kurs języka włoskiego w Opolu to również odpowiednie tempo, dedykowane materiały dydaktyczne i personalizowane metody pracy.

Włoski język biznesu - Kurs włoskiego Opole

Znasz już język włoski na poziomie przynajmniej komunikatywnym i zastanawiasz się, czy znajdzie się dla niego zastosowanie w Twojej karierze zawodowej? Nie ma nad czym się zastanawiać!

Na pewno się znajdzie. W Metropolitan School prowadzimy biznesowy kurs języka włoskiego, podczas którego skupiamy się rozwinięciu Twojej znajomości języka włoskiego pod kątem specjalistycznego i branżowego słownictwa, zwrotów oraz wyrażeń.

Dzięki temu będziesz mieć szansę na większy rozwój w swojej karierze zawodowej, a w przypadku zmiany pracy zdobędziesz większej możliwości na znalezienie ciekawszej oferty pracy na wymarzonym stanowisku. Wszystko to dzięki kompleksowemu kursowi języka włoskiego w Opolu. Zdajemy sobie sprawę, że niezwykle ważne jest pierwsze wrażenie, dlatego przygotujemy Cię także na tę ewentualność.

Ćwiczymy też formalne metody komunikacji, które z pewnością będą przydatne w poszukiwaniu pracy lub w rozwoju obecnej kariery!

Kurs maturalny z języka włoskiego w Opolu

Języki obce inne niż angielski czy niemiecki są coraz chętniej wybierane przez uczniów do egzaminu maturalnego. Wśród nich jest język włoski.

W Metropolitan School prowadzimy maturalny kurs przygotowawczy z języka włoskiego dla uczniów szkół średnich, którzy chcą podejść do egzaminu z języka włoskiego na poziomie podstawowym lub rozszerzonym. Podczas takich spotkań stawiamy na indywidualne podejście do aktualnego poziomu wiedzy każdego kursanta, dopasowujemy tok nauczania i zapewniamy atrakcyjne materiały dydaktyczne.

Nasi lektorzy na bieżąco analizują, na jakie elementy zwrócić szczególną uwagę. Za sprawą kursu języka włoskiego w Opolu wielu dotychczasowych uczniów miało szansę zdobyć satysfakcjonujące wyniki na egzaminie dojrzałości. Wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych kursantów, którzy chętnie korzystają z możliwości, jakie im oferujemy.

Międzynarodowe certyfikaty

Kursom języka włoskiego towarzyszą też kursy przygotowawcze do międzynarodowej certyfikacji językowej. W przypadku języka włoskiego prowadzimy kursy do certyfikacji CELI, organizowanej przez Uniwersytet dla Obcokrajowców w Perugii oraz do certyfikacji CILS, organizowanej przez Uniwersytet dla Obcokrajowców w Sienie.

Zdajemy sobie sprawę, że dla osób początkujących certyfikat potwierdzający znajomość języka włoskiego może być nie lada wyzwaniem. Jednak przeprowadzimy przez wszystkie te etapy nawet osoby, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tym językiem. Nasze kursy języka włoskiego są dostosowywane do indywidualnych predyspozycji kursantów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.

Poznaj inne kursy językowe w Opolu
Formularz zgłoszeniowy