Test poziomujący niemiecki

Test poziomujący z niemieckiego jest niezbędnym narzędziem, który służy przede wszystkim do oceny biegłości w posługiwaniu się tym językiem obcym przez osoby, dla których nie jest on językiem ojczystym. Bywa on kluczowy w bardzo wielu różnych sytuacjach i często jest pomocny dla wszystkich tych, którzy chcieliby się podjąć nauki języka niemieckiego, a w przeszłości mieli już z nim do czynienia i nie wiedzą, od jakiego poziomu kontynuować naukę. Każdy test na poziom niemieckiego w naszej szkole Metropolitan School jest ustandaryzowany i sprawdza główne umiejętności językowe, takie jak czytanie, pisanie, słuchanie, czy mówienie. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą każdą osobę, która chciałaby u nas sprawdzić swoje umiejętności lub zacząć z nami naukę tego popularnego i przydatnego w dzisiejszych czasach języka.

Test na poziom języka niemieckiego - po co?

Głównym celem testu poziomującego niemiecki jest dokładne określenie odpowiedniego poziomu kursów tego języka dla uczniów, którzy chcą zacząć współpracę z nami. Tego typu test określa szczegółowo umiejętności językowe każdego kursanta. Stosowany jest przez nas powszechnie jako sposób umieszczenia uczniów na odpowiednim kursie, w oparciu o biegłość językową. Zapewnia to przede wszystkim Tobie gwarancję, że trafisz na właściwy kurs, na którym zdobędziesz jak najwięcej nowej wiedzy, a przy tym nie będziesz się nudzić, a jedynie w ciekawy sposób będziesz eksplorować świat języka niemieckiego. Dodatkowo upewnia to również nas, w jaki sposób powinniśmy do Ciebie podejść oraz jakie materiały i sposób nauczania powinniśmy Ci zapewnić. Dzięki temu każda ze stron będzie zadowolona z owocnej współpracy.

Niemiecki test poziomujący - jak przebiega?

Niemiecki test poziomujący nie jest niczym skomplikowanym, a już tym bardziej nie powinieneś się nim stresować. Jesteśmy profesjonalną firmą językową. W Metropolitan School z pewnością doświadczysz przyjaznej i miłej atmosfery i będziesz mógł czuć się u nas jakbyś uczestniczył w przyjemnych zajęciach z doświadczonymi i serdecznymi nauczycielami. Każdy test składa się z kilku pytań wielokrotnego wyboru oraz pytań z krótką odpowiedzią. Zawiera w sobie kilka elementów takich jak zadania na czytanie, słuchanie, czy pisanie oraz z pewnością przeprowadzimy z Tobą krótką rozmowę. Dzięki niemu sprawdzimy dokładnie Twoje umiejętności jeżeli chodzi o gramatykę, słownictwo czy rozumienie ze słuchu, co jest niezbędne jeśli stawiamy przede wszystkim na poprawne dogadanie się w języku niemieckim.

Test poziomujący niemiecki online - co dalej?

Wyniki testu poziomującego posłużą przede wszystkim do umieszczenia Cię na właściwym kursie zgodnie z Twoim poziomem znajomości języka. Jeżeli uzyskasz niższy wynik to zaczniemy współpracę od podstaw, z kolei jeżeli uzyskasz wyższy, będziemy mogli zacząć naukę od bardziej zaawansowanych etapów.

Zaoferujemy Ci odpowiedni kurs wedle Twoich potrzeb, wymagań oraz poziomu znajomości języka niemieckiego. Jesteśmy doświadczoną szkołą językową, która w swoim składzie posiada samych profesjonalistów, którzy podchodzą indywidualnie i serdecznie do każdego ucznia. Najlepszy plusem naszej szkoły jest fakt, iż oferujemy test poziomujący, a także zajęcia w formie zdalnej! Jest to ogromna zaleta dla każdego, kto chciałby zaoszczędzić czasu na dojazdach, ale także bardziej dogodne są dla niego lekcje online. Dzięki takiemu trybowi nauczania będziesz mógł obcować z językiem niemieckim kiedy tylko będziesz chciał i to bez wychodzenia z domu. Wystarczy, że włączysz laptop i nam zaufasz! Bardzo chętnie odpowiemy na wszelkie pytania. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami.

Formularz zgłoszeniowy