Test poziomujący angielski

Znajomość języka obcego, zwłaszcza angielskiego, pozwala bez problemu porozumieć się z ludźmi z całego świata. Umiejętność posługiwania się tym językiem jest również coraz częściej obecna wśród podstawowych wymagań w ofertach pracy. Często można spotkać się tam z określeniami typu B2 czy C1. Dlatego też bardzo ważne jest, aby umieć określić poziom znajomości języka angielskiego. Test na poziom angielskiego to najlepszy sposób na to, aby dowiedzieć się, na jakim etapie jest uczeń. Z kolei szkoła językowa będzie mogła dopasować system nauki do konkretnego przypadku.

Test na poziom angielskiego — dlaczego warto?

Każdy, kto choć raz podchodził do nauki języka obcego wie, że jest to bardzo długotrwały proces. Obecnie istnieje wiele sposobów na to, aby skutecznie przetestować swój obecny poziom zaawansowania. Pracodawcy zwykle decydują się na rozmowę z kandydatem, inni z kolei decydują się na bardziej złożony proces egzaminacyjny. Jednak dużo prostszym i skuteczniejszym sposobem jest z pewnością test na poziom języka angielskiego, który można wykonać online w naszej szkole językowej.

Taki test pozwala z łatwością stwierdzić, na jakim poziomie zaawansowania jest osoba ucząca się języka obcego. W Europie najbardziej rozpowszechniony jest z pewnością 6-stopniowy system opisu kształcenia (CEFR), od A1 do C2. Warto pamiętać, że każdy z tych poziomów różni się posiadaną wiedzą na temat słownictwa, gramatyki, słuchania, czy mówienia. Dzięki przygotowanemu przez nas testowi każdy będzie mógł dowiedzieć się, na jakim poziomie znajduje się jego język.

Test poziomujący z języka angielskiego — jak wygląda?

Bardzo często osoby, które postanawiają podejść do takiego testu zastanawiają się, jak wygląda test na poziom języka angielskiego. W Internecie można znaleźć wiele różnego rodzaju testów, zarówno tych darmowych, jak i płatnych. Nie wszystkie one zostały jednak przygotowane w profesjonalny sposób. Nasze testy poziomujące angielskiego zostały przygotowane przez profesjonalistów, tak więc bez wątpliwości można zaufać ich wynikom.

Test na poziom języka angielskiego dzieli się na kilka części. Dzięki temu osoba podchodząca do takiego testu może sprawdzić swoje umiejętności na każdym polu, zarówno pod względem gramatyki, słownictwa, pisania, mówienia, jak i czytania ze zrozumieniem. Warto pamiętać również o tym, aby nie uczyć się do takiego testu, jego zadaniem jest bowiem ocena rzeczywistej znajomości języka angielskiego. Osoba, która dowie się, na jakim poziomie się znajduje, będzie mogła łatwiej dostosować system nauki.

Test na poziom języka angielskiego — dla kogo?

Przygotowany przez nasz zespół profesjonalistów test na poziom języka angielskiego to najlepszy sposób na to, aby dowiedzieć się, na jakim poziomie zaawansowania znajduje się uczeń. Kto może podejść do takiego testu? Każdy! Wykonując taki test online za pośrednictwem naszej strony będziemy mogli łatwiej ustalić, na jakim poziomie znajduje się osoba zainteresowana kursem i dostosować do niej indywidualny program nauczania.

Test poziomujący angielski może być również świetnym narzędziem dla każdego pracodawcy, który pragnie dowiedzieć się, na jakim poziomie zaawansowania znajdują się jego pracownicy. Co ważne, nasz test jest dostępny online, tak więc nie ma konieczności organizowania go stacjonarnie, co mogłoby kosztować dużo czasu oraz pieniędzy. Jeżeli jesteś zainteresowany nauką języka angielskiego lub po prostu jesteś ciekaw poziomu swojej wiedzy, zachęcamy do wypełnienia naszego testu poziomującego.

Formularz zgłoszeniowy