TŁUMACZENIA PISEMNE I ZWYKŁE

previous arrow
next arrow
Slider

Tłumaczenia pisemne i zwykłe

Biuro tłumaczeń Metropolitan School zajmuje się prowadzeniem tłumaczeń pisemnych i zwykłych, nie wymagających uwierzytelniania tłumacza przysięgłego, ale z dopuszczeniem takiej możliwości. W zakres takich form tłumaczeń wchodzi przekład treści literackich, instrukcji obsługi, katalogów, ofert handlowych, tekstów reklamowych czy stron internetowych.

Tłumaczymy fachowo i rzetelnie

Tłumaczenia zwykłe nie wymagają uczestnictwa tłumacza przysięgłego oraz dodatkowego uwierzytelniania. Oznacza to również, że tłumaczone treści nie mają mocy prawnej i nie mogą być przedkładane w urzędach lub sądach. Takie tłumaczenia najczęściej wykonuje się na użytek prywatny. Nie oznacza to jednak, że tłumaczenia zwykłe odbiegają jakością od tłumaczeń przysięgłych. Są tak samo poprawne merytorycznie, a nad tekstem pracuje wykwalifikowana kadra.

Szeroki zakres językowy

Tłumaczenie zwykłe prowadzimy w językach – angielskim, niemieckim, rosyjskim, włoskim, francuskim i hiszpańskim. Metropolitan School zapewnia zachowania pełnej poufności przekazanych nam dokumentów. Jeżeli jesteś zainteresowany wykonaniem tłumaczenia w innym języku, dołożymy wszelkich starań, aby wykonać zlecenie. Do każdego zadania podchodzimy w pełni profesjonalnie.

Tłumaczenia online

Oferujemy tłumaczenia w formie online. Oznacza to, że tekst do tłumaczenia możesz do nas wysłać drogą elektroniczną, a przetłumaczone dokumenty odeślemy w wybrany przez Ciebie sposób – pocztą lub przesyłką kurierską.

Najczęściej tłumaczymy

  • regulaminy
  • instrukcje obsługi
  • teksty handlowe
  • slogany reklamowe
  • teksty literackie
  • strony internetowe

Formularz zgłoszeniowy


    Pola oznaczone (*) są wymagane