Tłumaczenia pisemne i zwykłe

Tłumaczymy fachowo i rzetelnie

Biuro tłumaczeń Metropolitan School zajmuje się prowadzeniem tłumaczeń pisemnych i zwykłych, nie wymagających uwierzytelniania tłumacza przysięgłego, ale z dopuszczeniem takiej możliwości. W zakres takich form tłumaczeń wchodzi przekład treści literackich, instrukcji obsługi, katalogów, ofert handlowych, tekstów reklamowych czy stron internetowych.

Tłumaczenia zwykłe nie wymagają uczestnictwa tłumacza przysięgłego oraz dodatkowego uwierzytelniania. Oznacza to również, że tłumaczone treści nie mają mocy prawnej i nie mogą być przedkładane w urzędach lub sądach. Takie tłumaczenia najczęściej wykonuje się na użytek prywatny. Nie oznacza to jednak, że tłumaczenia zwykłe odbiegają jakością od tłumaczeń przysięgłych. Są tak samo poprawne merytorycznie, a nad tekstem pracuje wykwalifikowana kadra.

Szeroki zakres językowy

Tłumaczenie zwykłe prowadzimy w językach – angielskim, niemieckim, rosyjskim, włoskim, francuskim i hiszpańskim. Metropolitan School zapewnia zachowania pełnej poufności przekazanych nam dokumentów. Jeżeli jesteś zainteresowany wykonaniem tłumaczenia w innym języku, dołożymy wszelkich starań, aby wykonać zlecenie. Do każdego zadania podchodzimy w pełni profesjonalnie.

Tłumaczenia online

Oferujemy tłumaczenia w formie online. Oznacza to, że tekst do tłumaczenia możesz do nas wysłać drogą elektroniczną, a przetłumaczone dokumenty odeślemy w wybrany przez Ciebie sposób – pocztą lub przesyłką kurierską.

Tłumaczenia pisemne i zwykłe - rzetelność i zaangażowanie

Tłumaczenia zwykłe wymagają od zajmującej się nimi osoby bogatej wiedzy, profesjonalnego podejścia oraz skrupulatności. Dlatego nasza kadra do każdego zlecenia podchodzi z maksymalnym zaangażowaniem, wykazując się dbałością o najdrobniejsze detale. Są to tłumaczenia dostarczanych lub wskazanych przez klienta tekstów, które opracowujemy w formie pisemnej.

Tłumaczenia zwykłe - cennik

Oferowane w naszej szkole tłumaczenia zwykłe wyróżniają się korzystnymi cenami, których poziom ustalamy podczas indywidualnej rozmowy z klientem. Następnie możemy przekazać Ci szczegółowe informacje, na których podstawie będziesz mógł podjąć najkorzystniejszą dla siebie decyzję.

Ponadto cena za tłumaczenia pisemne uzależniona jest od wybranego języka, rodzaju pliku, a także czasu potrzebnego na realizację zlecenia. Koszt przekładu strony A4 zależy od szeregu czynników, do których możemy zaliczyć rozmiar czcionki oraz ilość obrazków.

Tłumaczenie pisemne - dlaczego my?

Metropolitan jest szkołą języków obcych, w której pracują wykwalifikowane osoby z bogatą wiedzą i umiejętnościami. Powierzenie w nasze ręce tłumaczenia pisemnego wiąże się z wieloma korzyściami, przemawiającymi za wyborem naszej placówki.

Nasza oferta sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagających osób, którym zależy na precyzyjnym wykonaniu zlecenia. Do tłumaczeń podchodzimy w sposób odpowiedzialny i profesjonalny, sprawnie wykonując swoją pracę.

Terminowe tłumaczenia zwykłe

Dokładamy wszelkich starań, by nasze działania odznaczały się najwyższą jakością i terminowością. Dlatego z uwagą oraz maksymalnym skupieniem pochylamy się nad każdym zleceniem. Od wielu lat doskonalimy metody naszej pracy, stawiając na ciągły rozwój i skutecznie dopasowując się do potrzeb osób zainteresowanych ofertą.

W razie wystąpienia jakichkolwiek niejasności możesz się z nami skontaktować, abyśmy mogli udzielić Ci odpowiedzi na nurtujące pytania.

Najczęściej tłumaczymy

  • regulaminy
  • instrukcje obsługi
  • teksty handlowe
  • slogany reklamowe
  • teksty literackie
  • strony internetowe
Formularz zgłoszeniowy