Tłumaczenia pisemne i zwykłe

Tłumaczymy fachowo i rzetelnie

Biuro tłumaczeń Metropolitan School zajmuje się prowadzeniem tłumaczeń pisemnych i zwykłych, nie wymagających uwierzytelniania tłumacza przysięgłego, ale z dopuszczeniem takiej możliwości. W zakres takich form tłumaczeń wchodzi przekład treści literackich, instrukcji obsługi, katalogów, ofert handlowych, tekstów reklamowych czy stron internetowych.

Tłumaczenia zwykłe nie wymagają uczestnictwa tłumacza przysięgłego oraz dodatkowego uwierzytelniania. Oznacza to również, że tłumaczone treści nie mają mocy prawnej i nie mogą być przedkładane w urzędach lub sądach. Takie tłumaczenia najczęściej wykonuje się na użytek prywatny. Nie oznacza to jednak, że tłumaczenia zwykłe odbiegają jakością od tłumaczeń przysięgłych. Są tak samo poprawne merytorycznie, a nad tekstem pracuje wykwalifikowana kadra.

Szeroki zakres językowy

Tłumaczenie zwykłe prowadzimy w językach – angielskim, niemieckim, rosyjskim, włoskim, francuskim i hiszpańskim. Metropolitan School zapewnia zachowania pełnej poufności przekazanych nam dokumentów. Jeżeli jesteś zainteresowany wykonaniem tłumaczenia w innym języku, dołożymy wszelkich starań, aby wykonać zlecenie. Do każdego zadania podchodzimy w pełni profesjonalnie.

Tłumaczenia online

Oferujemy tłumaczenia w formie online. Oznacza to, że tekst do tłumaczenia możesz do nas wysłać drogą elektroniczną, a przetłumaczone dokumenty odeślemy w wybrany przez Ciebie sposób – pocztą lub przesyłką kurierską.

Najczęściej tłumaczymy

  • regulaminy
  • instrukcje obsługi
  • teksty handlowe
  • slogany reklamowe
  • teksty literackie
  • strony internetowe
Formularz zgłoszeniowy