O nas

Jakie kursy języka angielskiego prowadzimy w Metropolitan School?

W szkole nauki języków obcych Metropolitan School prowadzimy kursy języka angielskiego na wielu płaszczyznach i w różnych formach, dopasowanych do potrzeb naszych kursantów. Nasza oferta skupia się na prowadzeniu kursów języka angielskiego dla uczniów każdego poziomu zaawansowania i w każdym wieku.  Niezwykle dużym zainteresowaniem, szczególnie w ostatnim czasie cieszy się kurs języka angielskiego dla dorosłych. W Metropolitan School prowadzimy też kursy business English, dla branż specjalistycznych z zakresu wybranego słownictwa i zwrotów oraz korepetycje dla uczniów i studentów.

W szkole nauki języków obcych Metropolitan School prowadzimy kursy języka angielskiego na wielu płaszczyznach i w różnych formach, dopasowanych do potrzeb naszych kursantów. Nasza oferta skupia się na prowadzeniu kursów języka angielskiego dla uczniów każdego poziomu zaawansowania i w każdym wieku.  Niezwykle dużym zainteresowaniem, szczególnie w ostatnim czasie cieszy się kurs języka angielskiego dla dorosłych. W Metropolitan School prowadzimy też kursy business English, dla branż specjalistycznych z zakresu wybranego słownictwa i zwrotów oraz korepetycje dla uczniów i studentów.

Kurs angielskiego online

W celu zapewnienia maksymalnego poziomu bezpieczeństwa naszym kursantom oraz lektorom wprowadziliśmy do oferty kursy języka angielskiego w formie online. Pozwala nam to na znacznie korzystniejsze dopasowanie godzin spotkań oraz czasu trwania lekcji. Jest to także szansa dla osób, które z różnych powodów mają niezwykle napięty grafik w ciągu dnia, jednak chciałyby podnieść swoje kompetencje w tym zakresie.

Spotkania online zapewniają naszym kursantom maksimum komfortu, ponieważ mogą pracować w domu, czyli w środowisku, w którym czują się najpewniej. Oprócz tego daje to możliwość na skorzystanie z naszej oferty osobom, które chciałyby nauczyć się języka, jednak ze względu na kwestie geograficzne mają tę możliwość utrudnioną. Kurs z języka angielskiego, który odbywa się za pośrednictwem internetu może być równie skuteczny. Ważne jest jedynie zaangażowanie uczestnika – resztą zajmiemy się my!

Oferta jest indywidualna i spotkania też!

Ofertę Metropolitan School charakteryzują indywidualne kursy języka angielskiego, dzięki czemu nasi lektorzy mogą w pełni skupić się na potrzebach kursanta, dopasować program nauczania, wybrać materiały i przekazać maksimum wiedzy. Wiemy, że każdy z naszych kursantów, rozpoczynając naukę w naszej szkole, prezentuje inny poziom wiedzy. Każdy przyswaja nową wiedzę szybciej lub wolniej, potrzebuje więcej lub mniej wsparcia.

Wiemy, że każdy z naszych kursantów, rozpoczynając naukę w naszej szkole, prezentuje inny poziom wiedzy. Początkowo zajmiemy się określeniem poziomu ucznia, aby następnie dopasować formę nauczania do indywidualnych potrzeb.  Każdy przyswaja nową wiedzę szybciej lub wolniej, potrzebuje więcej lub mniej wsparcia. Dlatego kursy indywidualne są podstawą naszej oferty dydaktycznej.

Lektor może jak najlepiej dostosować program nauczania do potrzeb kursanta, a kursant może spokojnie się uczyć i nie oglądać na innych. Pozwala to na stworzenie poczucia bezpieczeństwa, a także komfortowych warunków nauki dla kursanta. Dzięki temu, że uwaga nauczyciela jest skierowana jedynie na jedną osobę, możliwe jest szybsze zauważenie postępów i rozwianie wszelkich wątpliwości, jeśli takie wystąpią.

Angielski dla biznesu

Biznesowy kurs języka angielskiego kierujemy do osób pracujących lub rozpoczynających pracę w zawodach, w których język angielski jest konieczny do sprawnego wykonywania swoich obowiązków i rozwoju zawodowego. Zdajemy sobie sprawę, że stanowisk, na których wymagana jest dobra znajomość języka pojawia się coraz więcej, dlatego wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych przyszłych uczniów.

Kursy biznesowe przygotowujemy pod kątem potrzeb kursanta, zawodu i branży. Jesteśmy specjalistami, dlatego pomożemy Ci podnieść swoje kompetencje językowe bez względu na dziedzinę Twojej pracy. W Metropolitan School poznasz nowe słownictwo, najważniejsze wyrażenia i zdobędziesz językową ogładę, dzięki której Twoje zdolności interpersonalne i zawodowe wskoczą na zupełnie nowy poziom.

Skuteczną metodą na podniesienie swojej pewności siebie w środowisku pracy jest właśnie kurs języka angielskiego. Cena, którą oferujemy jest niezwykle konkurencyjna, a kompetencje nabywa się nawet na całe życie. Czasem wiąże się to także z możliwością awansu, a w razie takiej potrzeby, dobra znajomość języka pozwala na zmianę stanowiska czy przebranżowienie się w niezwykle łatwy sposób.

Przygotowanie do matury z angielskiego

W Metropolitan School wiemy, że zdanie egzaminu maturalnego z języka angielskiego w formie pisemnej i ustnej na 100% nie jest proste, a bardzo mile widziane na renomowanych uczelniach i najbardziej pożądanych kierunkach studiów.

Zapraszamy do skorzystania kursu języka angielskiego przygotowującego do jak najlepszego wyniku maturalnego. Program nauki dopasowujemy do indywidualnych potrzeb kursanta. Pomagamy również w przygotowaniach do matury międzynarodowej. Średni wynik egzaminu maturalnego naszych kursantów do aż 97%. Przyszłością dla młodych ludzi jest nic innego jak język angielski. Kurs który pomaga się przygotować do egzaminu dojrzałości otwierającego furtki do najlepszych uczelni jest inwestycją w przyszłość.

Szczególnie biorąc pod uwagę, że znajomość języka angielskiego jest już teraz mile widziana niemal w każdej branży. Biorąc pod uwagę szybkość rozwoju – nie zmieni się to.

Egzaminy międzynarodowe

Kursanci języka angielskiego w Metropolitan School przygotowywani są również do egzaminów umożliwiających uzyskanie międzynarodowych certyfikatów znajomości języka. Są to certyfikaty PET, FCE, CAE, CPE wydawane przez University of Cambridge. Przygotowujemy również do egzaminów certyfikujących TOEFL, TOEIC, IELTS, FLYERS, KET oraz CELPIP, który jest wymagany do otrzymania prawa stałego pobytu w Kanadzie.

Różnego typu certyfikaty pozwalają także na studiowanie na wielu międzynarodowych uczelniach. Są także mile widziane przez pracodawców, szczególnie w przedsiębiorstwach, w którym istotne jest kontakt z zagranicznym klientem.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Niezwykle dużym zai tresowaniem cieszą się kursy online, na które decydują się osoby z całego kraju. Dzięki doświadczeniu i profesjonalnemu zespołowi lektorów, pomożemy Ci podnieść swoje kompetencje językowe.

Poznaj inne kursy językowe w naszej ofercie…
Formularz zgłoszeniowy