KURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

previous arrow
next arrow
Slider

Kurs języka angielskiego

Jakie kursy języka angielskiego prowadzimy w Metropolitan School?

W szkole nauki języków obcych Metropolitan School prowadzimy kursy języka angielskiego na wielu płaszczyznach i w różnych formach, dopasowanych do potrzeb naszych kursantów. Nasza oferta skupia się na prowadzeniu kursów języka angielskiego dla uczniów każdego poziomu zaawansowania i w każdym wieku. W Metropolitan School prowadzimy też kursy business English, dla branż specjalistycznych z zakresu wybranego słownictwa i zwrotów oraz korepetycje dla uczniów i studentów.

Kurs angielskiego online

W celu zapewnienia maksymalnego poziomu bezpieczeństwa naszym kursantom oraz lektorom wprowadziliśmy do oferty kursy języka angielskiego w formie online. Pozwala nam to na znacznie korzystniejsze dopasowanie godzin spotkań oraz czasu trwania lekcji. Spotkania online zapewniają naszym kursantom maksimum komfortu, ponieważ mogą pracować w domu, czyli w środowisku, w którym czują się najpewniej.

Oferta jest indywidualna i spotkania też!

Ofertę Metropolitan School charakteryzują indywidualne kursy języka angielskiego, dzięki czemu nasi lektorzy mogą w pełni skupić się na potrzebach kursanta, dopasować program nauczania, wybrać materiały i przekazać maksimum wiedzy. Wiemy, że każdy z naszych kursantów, rozpoczynając naukę w naszej szkole, prezentuje inny poziom wiedzy. Każdy przyswaja nową wiedzę szybciej lub wolniej, potrzebuje więcej lub mniej wsparcia. Dlatego kursy indywidualne są podstawą naszej oferty dydaktycznej. Lektor może jak najlepiej dostosować program nauczania do potrzeb kursanta, a kursant może spokojnie się uczyć i nie oglądać na innych.

Angielski dla biznesu

Biznesowy kurs języka angielskiego kierujemy do osób pracujących lub rozpoczynających pracę w zawodach, w których język angielski jest konieczny do sprawnego wykonywania swoich obowiązków i rozwoju zawodowego. Kursy biznesowe przygotowujemy pod kątem potrzeb kursanta, zawodu i branży. W Metropolitan School poznasz nowe słownictwo, najważniejsze wyrażenia i zdobędziesz językową ogładę, dzięki której Twoje zdolności interpersonalne i zawodowe wskoczą na zupełnie nowy poziom.

Przygotowanie do matury z angielskiego

W Metropolitan School wiemy, że zdanie egzaminu maturalnego z języka angielskiego w formie pisemnej i ustnej na 100% nie jest proste, a bardzo mile widziane na renomowanych uczelniach i najbardziej pożądanych kierunkach studiów. Zapraszamy do skorzystania kursu języka angielskiego przygotowującego do jak najlepszego wyniku maturalnego. Program nauki dopasowujemy do indywidualnych potrzeb kursanta. Pomagamy również w przygotowaniach do matury międzynarodowej. Średni wynik egzaminu maturalnego naszych kursantów do aż 97%.

Egzaminy międzynarodowe

Kursanci języka angielskiego w Metropolitan School przygotowywani są również do egzaminów umożliwiających uzyskanie międzynarodowych certyfikatów znajomości języka. Są to certyfikaty PET, FCE, CAE, CPE wydawane przez University of Cambridge. Przygotowujemy również do egzaminów certyfikujących TOEFL, TOEIC, IELTS, FLYERS, KET oraz CELPIP, który jest wymagany do otrzymania prawa stałego pobytu w Kanadzie.

Poznaj inne kursy językowe w naszej ofercie…

Formularz zgłoszeniowy


    Pola oznaczone (*) są wymagane