KURS J.WŁOSKIEGO

previous arrow
next arrow
Slider

Kurs języka włoskiego

Zapisz się na najlepszy kurs języka włoskiego w Opolu!

Włoski to piękny język posiadający bogate słownictwo, ciekawe zwroty, wyrażenia i bardzo popularny w wielu grupach wiekowych. W Metropolitan School stawiamy na kursy języka włoskiego w pełnym zakresie, skupiając się na ogólnych programach nauczania, języku biznesowym, kursach przygotowujących do egzaminu maturalnego czy międzynarodowych certyfikacji. W naszej szkole prowadzimy liczne grupy języka włoskiego w różnym przedziale wiekowym i na różnym poziomie zaawansowania.

Kurs włoskiego online

Kursy języka włoskiego w Metropolitan School, poza standardowym trybem, prowadzimy też w formie online na najpopularniejszych platformach komunikacji sieciowej. Kursy online to świetnie sprawdzające się rozwiązanie zarówno dla kursantów, jak i dla lektorów. Spotkania online zapewniają kursantowi maksymalny poziom bezpieczeństwa i komfortu, bo może uczestniczyć w lekcji z miejsc, w których czuje się najlepiej. Taki tryb to również optymalne tempo nauki, często niestandardowe godziny spotkań i bardzo partnerska atmosfera.

Stawiamy na kursy indywidualne

W Metropolitan School bardzo ważną wartością jest partnerstwo. Poza klasycznym nauczaniem w niewielkich grupach 2-3 osobowych, kładziemy duży nacisk na indywidualne kursy języka włoskiego. Spotkania indywidualne pozwalają lektorowi najlepiej poznać swojego ucznia, dopasować program i tok nauczania do jego potrzeb, na bieżąco analizować postępy i w razie czego błyskawicznie reagować. Indywidualny kurs języka włoskiego to również odpowiednie tempo, dedykowane materiały dydaktyczne i personalizowane metody pracy.

Włoski język biznesu

Znasz już język włoski na poziomie przynajmniej komunikatywnym i zastanawiasz się, czy znajdzie się dla niego zastosowanie w Twojej karierze zawodowej? Nie ma nad czym się zastanawiać! Na pewno się znajdzie. W Metropolitan School prowadzimy biznesowy kurs języka włoskiego, podczas którego skupiamy się rozwinięciu Twojej znajomości języka włoskiego pod kątem specjalistycznego i branżowego słownictwa, zwrotów oraz wyrażeń. Ćwiczymy też formalne metody komunikacji, które z pewnością będą przydatne w poszukiwaniu pracy lub w rozwoju obecnej kariery!

Kurs maturalny z języka włoskiego

Języki obce inne niż angielski czy niemiecki są coraz chętniej wybierane przez uczniów do egzaminu maturalnego. Wśród nich jest język włoski. W Metropolitan School prowadzimy maturalny kurs przygotowawczy z języka włoskiego dla uczniów szkół średnich, którzy chcą podejść do egzaminu z języka włoskiego na poziomie podstawowym lub rozszerzonym. Podczas takich spotkań stawiamy na indywidualne podejście do aktualnego poziomu wiedzy każdego kursanta, dopasowujemy tok nauczania i zapewniamy atrakcyjne materiały dydaktyczne. Nasi lektorzy na bieżąco analizują, na jakie elementy zwrócić szczególną uwagę.

Międzynarodowe certyfikaty

Kursom języka włoskiego towarzyszą też kursy przygotowawcze do międzynarodowej certyfikacji językowej. W przypadku języka włoskiego prowadzimy kursy do certyfikacji CELI, organizowanej przez Uniwersytet dla Obcokrajowców w Perugii oraz do certyfikacji CILS, organizowanej przez Uniwersytet dla Obcokrajowców w Sienie.

Formularz zgłoszeniowy


    Pola oznaczone (*) są wymagane