KURS J.NIEMIECKIEGO

previous arrow
next arrow
Slider

Kurs języka niemieckiego

Dowiedz się, jak uczymy języka niemieckiego

Kursy języka niemieckiego są jednym z podstawowych elementów oferty dydaktycznej Metropolitan School. Języka niemieckiego uczymy w różnych formach, różnymi autorskimi metodami, a program kursu zawsze dopasowujemy do potrzeb naszych kursantów. Lektorzy Metropolitan School prowadzą kursy języka niemieckiego z uczniami o różnych poziomach zaawansowania i w bardzo szerokim zakresie grup wiekowych. Skupiamy się na ogólnym zakresie kursu językowego, ale w ofercie są też kursy języka niemieckiego dla biznesu, branż specjalistycznych, korepetycji dla uczniów i studentów oraz kursy przygotowawcze do międzynarodowej certyfikacji.

Kurs języka niemieckiego online

Globalna pandemia COVID-19 wymusiła na nas prowadzenie kursów w formie online. Szybko okazało się, że to kursy językowe online to świetny pomysł, przede wszystkim z korzyścią dla kursanta. W Metropolitan School prowadzimy kursy języka niemieckiego online, aby zapewnić naszym kursantom maksimum bezpieczeństwa i komfortu nauki. Prowadzenie zajęć w formie online pozwala nam optymalnie dopasować godziny spotkań i czas trwania zajęć. Nie ma lepszego środowiska do nauki niż to, w którym nasz kursant czuje się najpewniej!

Indywidualny kurs niemieckiego

Szkołę Metropolitan School charakteryzuje indywidualne podejście do potrzeb kursantów, w tym prowadzenie indywidualnego kursu języka niemieckiego. Taki system pozwala naszym lektorom maksymalnie skupić się na potrzebach kursanta i dostosować program nauczania do początkowego poziomu wiedzy ucznia. Kursant i lektor mogą wzajemnie wybrać tempo nauki i na bieżąco analizować elementy, które wymagają mniejszego lub większego nacisku.

Niemiecki w biznesie

Coraz więcej firm poszukuje specjalistów z dobrą znajomością języka niemieckiego. Pracujemy w regionie, w którym takich firm jest szczególnie dużo. Dobrze więc znać język niemiecki przynajmniej na poziomie komunikatywnym, a jeszcze lepiej jest poznać komunikację biznesową – słownictwo i zwroty. Dzięki naszemu biznesowemu kursowi języka niemieckiego Twój rozwój zawodowy nabierze tempa i więcej drzwi stanie przed Tobą otworem!

Przygotowanie do matury z niemieckiego

Każdy maturzysta chce zobaczyć na świadectwie magiczne 100% uzyskanych punktów. Najlepiej z części pisemnej i części ustnej egzaminu maturalnego z języka niemieckiego, a przynajmniej 95%, bo dopuszczamy malutki błąd. W Metropolitan School przygotowujemy maturzystów do jak najlepszego zdania egzaminu maturalnego z języka obcego, w tym języka niemieckiego. Program nauki dopasowany jest do konkretnych potrzeb kursanta, po dogłębnej analizie aktualnego stanu wiedzy, którą trzeba utrwalić i braków, które trzeba uzupełnić. Możemy też poznać zupełnie nowe rzeczy! Średni wynik egzaminu maturalnego naszych kursantów to aż 97%.

Certyfikaty językowe

W ofercie dydaktycznej Metropolitan School są również kursy przygotowujące do międzynarodowej certyfikacji ze znajomości języka niemieckiego – ZDaF i TestDaF – dla osób, które w przyszłości chcą kontynuować naukę lub podjąć pracę na niemieckich uczelniach lub szkołach.

Poznaj inne kursy językowe w naszej ofercie…

Poznaj inne kursy językowe w naszej ofercie…

Dowiedz się, jak prowadzimy kurs języka angielskiego

Interesuje Cię kurs języka włoskiego? Dowiedz się więcej

Kurs języka francuskiego? Tylko z nami

Przeczytaj więcej o kursie języka hiszpańskiego

..
..

Formularz zgłoszeniowy


    Pola oznaczone (*) są wymagane