KURS J.FRANCUSKIEGO

previous arrow
next arrow
Slider

Kurs języka francuskiego

Francuski na wyciągnięcie ręki!

Kurs języka francuskiego cieszy się w naszej szkole coraz większą popularnością. W związku z zainteresowaniem postawiliśmy na duży rozwój oferty kursu języka francuskiego w Metropolitan School. Francuskiego uczymy korzystając z autorskich metod, form i materiałów, które pozwalają kursantom przyswoić język na poziomie podstawowym i zaawansowanym w bardzo przystępny sposób. Poza klasycznym kursem językowym, w przypadku języka francuskiego kładziemy również nacisk na elementy business language, czy zwroty dla branż specjalistycznych. W Metropolitan School prowadzimy też korepetycje dla uczniów i studentów, przygotowujemy do egzaminów maturalnych i międzynarodowych certyfikacji.

Francuski ONLINE tylko u nas!

Sytuacja epidemiologiczna to jedno, a komfort nauki to drugie. Sytuacja na świecie sprawiła, że prowadzenie kursów języka francuskiego musieliśmy przenieść do trybu online. Ostatecznie sprawdziło się to idealnie i jest to metoda zachwalana przez wielu kursantów naszej szkoły. W Metropolitan School prowadzimy kurs języka francuskiego online, aby zapewnić naszym kursantom maksymalny poziom bezpieczeństwa i maksimum komfortu podczas spotkania. Dzięki spotkaniom online nasi lektorzy mogą idealnie dopasować program nauczania, tempo nauki, godziny spotkań i czas trwania zajęć. Nasi kursanci uczestniczą w kursach z miejsc, w których czują się najlepiej, co ma bardzo pozytywny wpływ na wyniki w nauce!

Kurs indywidualny – to u nas!

W Metropolitan School stawiamy na prowadzenie zajęć w formie indywidualnej. Kurs języka francuskiego również można odbywać w sposób indywidualny. Dzięki temu lektor najlepiej jak potrafi skupia się na Twoich potrzebach i może optymalnie dopasować metody oraz materiały, dzięki którym łatwiej i szybciej przyswoisz język. Indywidualne podejście pozwala też na dostosowanie odpowiedniego tempa nauki.

Francuski dla biznesu

Francuski to od wieków język dyplomacji, a teraz również coraz popularniejszy w biznesie. Międzynarodowe firmy coraz chętniej sięgają po specjalistów z dobrą znajomością języka francuskiego. W Metropolitan School śledzimy rynki pracy i zauważamy, że popyt istnieje. Dlatego postanowiliśmy wprowadzić do naszej oferty dydaktycznej kurs języka francuskiego dla biznesu, który pozwoli Ci poznać przydatne słownictwo i wyrażenia. Postaw na rozwój swojej kariery z językiem francuskim i najlepszym kursem dla biznesu!

Matura z francuskiego? Żaden problem!

Średni wyniki egzaminu maturalnego naszych kursantów to aż 97%. Przygotowując naszych kursantów do zdobycia jak największej liczby punktów na egzaminie maturalnym podchodzimy do sprawy bardzo poważnie. Kurs maturalny z języka francuskiego to indywidualne dopasowanie programu nauki do aktualnego poziomu wiedzy, potrzeb kursanta i ustaleniu kierunku, w którym ma zmierzać nauka. Wspólnie poznajemy nowe rzeczy, utrwalamy wiedzę i eliminujemy błędy.

Certyfikaty językowe

Kurs języka francuskiego w Metropolitan School to również kursy przygotowujące do egzaminów międzynarodowych certyfikacji ze znajomości języka francuskiego. Są to kursy do egzaminów TEF oraz DELF dla poziomów od A1 do B2 i DALF dla poziomów od C1 do C2.

Poznaj inne kursy językowe w naszej ofercie…

Formularz zgłoszeniowy


    Pola oznaczone (*) są wymagane