KOREPETYCJE Z JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO

previous arrow
next arrow
Slider

Korepetycje z języka hiszpańskiego

Oferta kursów korepetycyjnych w Metropolitan School to również korepetycje z języka hiszpańskiego, dedykowane uczniom szkół podstawowych, ponadpodstawowych oraz studentom na każdym poziomie zaawansowania. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych lektorów, posiadających autorskie i co najważniejsze – skuteczne – metody nauki.

Nauka w trybie indywidualnym

Zależy nam, aby poświęcać naszym uczniom jak najwięcej uwagi i wsparcia. Dlatego w Metropolitan School, poza klasyczną formą spotkań, stawiamy na indywidualny tryb nauki. Dzięki temu lektor jest w stanie bardzo dobrze poznać potrzeby swojego kursanta, opracować tok nauczania i wybrać potrzebne materiały. Pamiętaj, że Twój komfort jest dla nas najważniejszy!

Korepetycje hiszpański online

W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną w Polsce i na świecie, chcemy zapewnić Wam maksimum bezpieczeństwa i komfortu. Dlatego kursy korepetycyjne z języka hiszpańskiego prowadzimy również w formie online. Spotkania online to bardzo duży komfort dla ucznia, który może uczestniczyć w zajęcia z dowolnego miejsca i elastycznie dopasować godziny spotkań.

Matura z hiszpańskiego

Język hiszpański jest ostatnio bardzo popularny wśród maturzystów. W Metropolitan School prowadzimy kursy przygotowujące do matury z języka hiszpańskiego, których lektorzy posiadają ogromne doświadczenie w pracy z młodzieżą i wiedzą, czego najczęściej brakuje uczniom przygotowującym się do matury. Posiadamy autorskie metody nauczania i autorskie materiały dydaktyczne, dzięki którym zdawalność „naszych matur” to aż 97%!

Poznaj inne korepetycje, które prowadzimy

Korepetycje z języka angielskiego. Dowiedz się więcej!

Potrzebujesz korepetycji z języka niemieckiego? Poznaj szczegóły

Korepetycje z języka francuskiego. Poznaj ofertę!

Szukasz korepetycji z języka włoskiego? Zobacz więcej

Formularz zgłoszeniowy


    Pola oznaczone (*) są wymagane