KURS J.HISZPAŃSKIEGO

previous arrow
next arrow
Slider

Kurs języka hiszpańskiego

Język hiszpański w Metropolitan School

Hiszpański to język bardzo melodyjny, posiadający piękne brzmienie i stosunkowo prosty w nauce. Od wielu lat język hiszpański cieszy się ogromną popularnością wśród osób w różnym wieku, chcących wiązać z nim przyszłość zawodową lub uczących się go z czystej ciekawości. Równie dużą popularnością cieszą się kursy języka hiszpańskiego w Metropolitan School. Prowadzimy liczne grupy hiszpańskiego, w których uczymy również elementów biznesowych czy specjalistycznych. Kursy języka hiszpańskiego to ponadto korepetycje dla uczniów i studentów oraz lekcje przygotowujące do międzynarodowych certyfikacji.

Kurs języka hiszpańskiego online

W Metropolitan School prowadzimy kursy języka hiszpańskiego w formie online z wykorzystaniem najpopularniejszych platform sieciowej komunikacji audio-wideo. Kursy online bardzo dobrze się sprawdzają oraz zapewniają bardzo wysoki poziom przyswajania wiedzy i nauki języka hiszpańskiego. Lektor jest w stanie zapewnić kursantowi indywidualną opiekę, dedykowane materiały dydaktyczne, autorski program nauki. Kursy prowadzone w formie online zapewniają optymalne tempo nauki, a kursant zyskuje maksimum komfortu i bezpieczeństwa.

Indywidualny kurs języka hiszpańskiego

Indywidualne zajęcia to cieszący się ogromnym zainteresowaniem punkt oferty dydaktycznej Metropolitan School. Dotyczy to również indywidualnego kursu języka hiszpańskiego. Forma indywidualnych spotkań pozwala lektorowi w najlepszy możliwy sposób poznać potrzeby swojego ucznia, dopasować tok nauki, wybrać niezbędne materiały i określić metody pracy. Kurs indywidualny to również odpowiednio dopasowane tempo. Taki rodzaj kursu pozwala kursantowi osiągnąć maksimum korzyści w najkrótszym czasie!

Hiszpański w biznesie

Marzy Ci się praca w Hiszpanii lub praca, w której znajomość języka hiszpańskiego jest ważnym elementem? To świetnie! Znajomość języka hiszpańskiego w stopniu przynajmniej komunikatywnym będzie świetnym wstępem, ale myśląc o kursie doszkalającym warto zwrócić uwagę na kwestie biznesowe i zawodowe. Decydując się na biznesowy kurs języka hiszpańskiego w Metropolitan School stawiasz na rozwój w zakresie specjalistycznego słownictwa, zwrotów, wyrażeń i formalnych metod komunikacji.

Kurs maturalny z hiszpańskiego

Coraz więcej kierunków studiów wymaga znajomości języka obcego innego niż angielski. Czemu więc nie język hiszpański? Jeżeli chcesz przystąpić do egzaminu maturalnego z języka hiszpańskiego na poziomie podstawowym lub rozszerzonym i zdobyć upragnione 100%, dodatkowe wsparcie będzie niezbędne. W ofercie naszej szkoły posiadamy kurs przygotowawczy do matury z języka hiszpańskiego, w którym stawiamy na indywidualne podejście do aktualnego stanu wiedzy naszego kursanta. Tok nauki dopasowujemy do potrzeb ucznia i wspólnie decydujemy, na co zwrócić szczególną uwagę.

Certyfikaty znajomości języka hiszpańskiego

W Metropolitan School przygotowujemy naszych kursantów do międzynarodowej certyfikacji językowej. W przypadku języka hiszpańskiego uczymy do certyfikacji DELE, wydawanego przez Instytut Cervantesa i Uniwersytet w Salamance. Kurs przygotowawczy dotyczy certyfikatów na poziomach A1, A2, B1, B2, C1, C2.

Poznaj inne kursy językowe w naszej ofercie…

Formularz zgłoszeniowy


    Pola oznaczone (*) są wymagane