KOREPETYCJE Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO

previous arrow
next arrow
Slider

Korepetycje z języka niemieckiego

W szkole językowej Metropolitan School zajmujemy się prowadzeniem korepetycji z języka niemieckiego na wielu poziomach zaawansowania dla uczniów szkół podstawowych, liceów, techników oraz studentów. Korepetycje z języka niemieckiego prowadzą lektorzy z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą, praktycy znający problemy szkolnych programów nauczania i profesjonaliści, którzy przekazują wiedzę z prawdziwą pasją.

Korepetycje w trybie indywidualnym

Korepetycje z języka niemieckiego prowadzimy w trybie indywidualnym. Oznacza to, że w Metropolitan School stawiamy na maksymalną współpracę między uczniem a lektorem. Indywidualne korepetycje z języka niemieckiego zapewniają optymalne dopasowanie trybu nauczania do poziomu wiedzy kursanta oraz dobór niezbędnych materiałów. Dzięki spotkaniom indywidualnym uczeń może skupić się na własnym rozwoju i nauce nie oglądając się na innych.

Korepetycje z języka niemieckiego online

Aktualnie kładziemy duży nacisk na prowadzenie zajęć korepetycji z języka niemieckiego online. Korzystamy w tym celu z najpopularniejszych komunikatorów sieciowych audio-wideo. Korepetycje online zapewniają uczniowi najwyższy możliwy komfort nauki i 100% bezpieczeństwa. Korepetycje w formie online to również elastyczny czas spotkań i spokojna atmosfera.

Matura z języka niemieckiego

Egzamin maturalny z języka niemieckiego jest drugim najpopularniejszym po języku angielskim. W Metropolitan School prowadzimy kursy korepetycyjne przygotowujące do osiągnięcia jak najlepszego wyniku na maturze z języka niemieckiego na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Nasi kursanci osiągają aż 97% na maturze! Lektorzy Metropolitan School znają problemy szkolnych programów nauczania i mają wypracowane świetne metody uzupełniające oraz utrwalające znajomość języka niemieckiego!

Formularz zgłoszeniowy


    Pola oznaczone (*) są wymagane