KOREPETYCJE Z JĘZYKA FRANCUSKIEGO

previous arrow
next arrow
Slider

Korepetycje z języka francuskiego

Język francuski to coraz popularniejszy przedmiot na wybranych profilach klas szkół średnich i niektórych kierunkach studiów. Język francuski, chociaż jest językiem bardzo pięknym, jest jednocześnie trudnym w nauce. W Metropolitan School prowadzimy korepetycje z języka francuskiego na wszystkich poziomach zaawansowania. W nauce języka francuskiego pomagają lektorzy z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą.

Nauka w trybie indywidualnym

W Metropolitan School preferujemy indywidualny tok nauczania. Pozwala nam to optymalnie dopasować program korepetycji z języka francuskiego, dobrać materiały dydaktyczne i dokładnie poznać potrzeby ucznia. Tryb indywidualny zapewnia uczniowi bardzo duży komfort nauki, bo lektor może w pełni skupić się na potrzebach jednego ucznia, a sam uczeń nie musi oglądać się na innych.

Lekcje francuskiego online

Korepetycje z języka francuskiego w Metropolitan School prowadzimy również w formie spotkań online, na wybranej platformie komunikacji sieciowej. Taki tryb nauki zapewnia uczniowi maksymalny komfort, bo może uczestniczyć w nich z dowolnego miejsca. Spotkania online to również maksimum bezpieczeństwa zarówno dla ucznia, jak i lektora. Korepetycje online to też możliwość optymalnego dopasowania godzin spotkań.

Matura z francuskiego

W Metropolitan School prowadzimy kursy przygotowujące do osiągnięcia jak najlepszego wyniku na egzaminie maturalnym z języka francuskiego na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Lektorzy prowadzący korepetycje maturalne posiadają ogromne doświadczenie w zakresie pracy z młodzieżą i znają luki szkolnych programów nauczania. Zajęcia prowadzone są autorskimi metodami, które nie tylko dostarczają nową wiedzą, ale też idealnie utrwalają aktualną znajomość języka francuskiego.

Poznaj inne korepetycje, które prowadzimy

Korepetycje z języka angielskiego. Dowiedz się więcej!

Potrzebujesz korepetycji z języka niemieckiego? Poznaj szczegóły

Korepetycje z języka hiszpańskiego. Poznaj ofertę!

Szukasz korepetycji z języka włoskiego? Zobacz więcej

Formularz zgłoszeniowy


    Pola oznaczone (*) są wymagane